/10 najlepszych kredytów w rankingu kredytu gotówkowych

10 najlepszych kredytów w rankingu kredytu gotówkowych

Pożyczanie pieniędzy na korzystnych warunkach jest kluczowe dla oszczędności i zarządzania swoim rodzinnym budżetem. Im dłuższy okres kredytowania – tym większym obciążeniem dla każdego gospodarstwa domowego staje się kredyt gotówkowy, bez względu na jego przeznaczenie czy wysokość raty. Banki starają się dzisiaj rywalizować o klienta na wiele sposobów – proponując mu niższe oprocentowanie, czyli obniżając realne koszty pożyczki dla konsumenta. Mogą także zaproponować w swojej ofercie kredytowej odroczenie płatności pierwszych rat lub wprowadzić tzw. wakacje kredytowe np. raz do roku, na wniosek klienta.

Wszystko to sprawia, że kredyt chociaż chwilowo może być mniejszym obciążeniem dla spłacającego, więc przed zdecydowaniem się na podpisanie umowy pożyczkowej z konkretnym bankiem, warto dokładnie prześwietlić cały rynek i porównać ze sobą oferty kredytowe konkurencyjnych banków. Pomocny w tym okazuje się Internet, w którym bez najmniejszego problemu znaleźć można porównywarki i rankingi kredytowe, w tym 10 najlepszych kredytów w rankingu kredytów gotówkowych dostępnych na rynku.

Zmienna oferta banków wymaga częstego sprawdzania

Ponieważ oferta bankowa zmienia się bardzo dynamicznie i wraz z kolejnymi tygodniami na rynku pojawiają się dziesiątki zupełnie nowych, inaczej skrojonych i zbudowanych ofert bankowych. Dzięki temu klienci mają spore możliwości wyboru spośród dostępnych propozycji, ale bez pomocy doradcy finansowego lub przynajmniej internetowej porównywarki – trudno jest szybko przejrzeć i porównać ze sobą wszystkie możliwości.

Rankingi robią to za klientów, ponieważ umiejętnie sprawdzają szczegóły i detale każdej z propozycji. To bardzo ważne, ponieważ eksperci tworzący rankingi i zestawienia kredytów bankowych, doskonale wiedzą na co patrzeć i co wpływa na opłacalność danego kredytu. Prześwietlają dla internautów także szczegółowe warunki umowy i wszystkie te opłaty w tabelach opłat, na które klient przeważnie nie ma czasu ani ochoty patrzeć. Wszystko to sprawia, że przed złożeniem podpisu pod umową pożyczki z danym pożyczkobiorcą, można najpierw szybko sprawdzić online, jakie są opinie fachowców na temat tego konkretnego produktu bankowego. W ten sposób szybko i wygodnie sprawdzić można, czy nasz kredyt znajduje się na liście najbardziej polecanych czy odradzanych pożyczek dostępnych na rynku.

Najlepsze pożyczki na rynku dostępne online

Praktycznie każdy bank umożliwia dzisiaj skorzystanie ze swojej oferty online. Nie potrzeba już długich wizyt w banku i ogromnej ilości dokumentacji, aby założyć konto bankowe czy złożyć wniosek o kredyt odnawialny, debet na rachunku, kartę kredytową bądź po prostu kredyt.

Każdy bank ma bardzo szeroką ofertę usług i produktów, na które składają się przede wszystkim:

1. kredyty gotówkowe

2. kredyty konsolidacyjne

3. kredyty odnawialne

4. kredyty studenckie

5. kredyty inwestycyjne

6. lokaty

7. ubezpieczenia i polisy

8. inwestycje (akcje, obligacje)

9. rachunki walutowe

10. przelewy tradycyjne, ekspresowe i natychmiastowe

Dzięki tak szerokiej gamie dostępnych usług, bankowość elektroniczna staje się dzisiaj bardzo modna, wygodna i prosta. Aplikacje mobilne na telefon czy tablet dodatkowo ułatwiają korzystanie ze swoich środków na bankowym koncie, a złożenie wniosku o dowolny kredyt gotówkowy nigdy nie było tak proste jak dzisiaj.