/Artystyczna fotografia ślubna, czyli wspaniałe reportaże upamiętniające ważne momenty Młodej Pary

Artystyczna fotografia ślubna, czyli wspaniałe reportaże upamiętniające ważne momenty Młodej Pary

Na zdjęciach jakie robią Krzysztof Kozerski i Krzysztof Chojnacki szczególnie wyróżnia się dokładne przekazanie emocji jakie towarzyszą Młodej Parze w dniu ślubu. Dlatego ich reportaże ślubne nazywa się artystycznymi. Wykwalifikowanym fotografom nie umknie żadna chwila, gdyż skoncentrowani są całkowicie na konkretnym zdarzeniu oraz Młodej Parze, która w wyznaczonym czasie jest najważniejsza. Usługa taka jak artystyczna fotografia realizowana jest przez fotografów co do 2 grup: Par, które podchodzą do ślubu klasycznie oraz Par unowocześnionych.

Fotografowie towarzyszą Parze Młodej już w przygotowaniach, wychwytując znaczące chwile. Są też obecni w czasie ceremonii, zachowując powagę i doniosłość takiej chwili. Nie są nachalni, a ich towarzystwa prawie nie można wyczuć. Dlatego ślub cywilny lub kościelny przebiega bez zakłóceń. Na zdjęciach z przygotowania oraz z następującego po uroczystości wesela wyłaniają najważniejsze chwile, aczkolwiek nie umykają im też detale. Wyjątkowo natomiast skupiają się na uczuciach. Fotografowie dokumentują tak samo wywołujące wzruszenia momenty, jak i szaloną zabawę. Dokładna obserwacja Pary Młodej oraz ich bliskich pozwoli utworzyć materiał, jaki będzie oglądany przez osoby postronne, a poczują się one dokładnie tak, jakby w weselu wzięły udział.

Doświadczenie, idealny zmysł obserwacji, empatia, sprawne obsługiwanie się sprzętem – to wszystko sprawia, że fotografie są wyjątkowe. Fotografowie pracują w stolicy, natomiast otwarci są także na współpracę z Parami Młodymi z okolicy. By otrzymać informacje szczegółowe o propozycji ofertowej, wystarczy skontaktować się z nimi dzwoniąc albo przesyłając wiadomość pocztą elektroniczną. Już w czasie pierwszego spotkania fotografowie są ukierunkowani na podawane koncepcje przyszłej Pary Młodej, łącząc to z własnym doświadczeniem i profesjonalnymi metodami fotografowania.