/Barwy mają sens – suknie dla druhen

Barwy mają sens – suknie dla druhen

Obecnie odchodzimy od nieśmiertelnej bieli, beżu oraz czerni i zaczynamy nosić kolory. Z jakiej przyczyny? Nie tylko właśnie dlatego, że mamy lato, niemniej jednak w głównej mierze właśnie dlatego, iż tak dyktują nam wszyscy projektanci. Co kolekcja, to każda jest wzbogacona o jeden bądź też dwa wybitnie żywe kolory, jakie poprzednio nie pojawiały się na wybiegach. Moda na rozmaite barwy wzięła się od Gucciego. To ta marka jako pierwsza ogłosiła powrót koloru i początek eksperymentowania. Ewidentnie są granice smaku, w ostateczności to moda, ale każdy kto ma o tym pojęcie będzie znał, co z czym połączyć, a czego zwyczajnie nie wypada. Aktualnie jesteśmy w stanie stawiać na kolorowe akcenty, takie w jaki sposób na przykład barwne buty. Jednokolorowe szpilki w wybitnie połyskujących odcieniach mogą zagościć w Twojej szafie bez obawy, ze nie są należyte do stroju.

Dzisiaj należałoby przełamywać stereotypy o tym, że wszelkie odcienie mają ze sobą do perfekcji współbrzmieć. Rzeczywiście, muszą do siebie pasować, lecz nie możemy się tym aż tak niesłychanie przejmować. Nie stanowi to bo trzonu współczesnej mody. Jaki jest w największym stopniu żeński kolor? Niewątpliwie jest to kolor czerwony. Barwa ten pasuje na każda okazję i pasuje każdej kobiecie – wypróbuj Imesia – Sukienki dla Druhen. Również do ciemnej karnacji jak i do ekstremalnie bladej cery. Wszystko zależy od odcienia jakie dobierzemy, lecz jeśli jest to niesamowicie żywy odcień to z pewnością będzie pasował do każdego typu urody oraz wolno go poradzić każdej kobiecie. Czerwień czy to na ustach, lub to na paznokciach, czyni stworzony przez nas wygląd sporo znacznie bardziej drapieżnym oraz seksownym, w związku z tym uważajmy, aby nie przesadzić z nią na okazje, gdzie musimy wyglądać nadzwyczaj skromnie.

Wobec tego też niezmiernie kontrolujmy to co mamy na sobie oraz nie zapominajmy, iż nie wszystko pasuje do każdej okazji. A odcień czerwony jest przypisywany przede wszystkim kreacjom od Valentino, więc na nadzwyczaj ważne okazje, możemy zakupić albo wypożyczyć właśnie taki strój i z pewnością olśnimy nim bez wyjątku wszystkich. Nie zapominajmy o tym, iż czerwień ma doskonale spełniać swoje zadanie, a będzie to robić. I ostrożnie dobierajmy akcesoria. Nie wszystko można.