/Biuro adwokackie w stolicy pomagające osobom które pobrały kredyt we frankach

Biuro adwokackie w stolicy pomagające osobom które pobrały kredyt we frankach

Adwokat Urszula Rajkowska prowadzi biuro adwokackie z Warszawy udzielające wsparcia osobom które pobrały kredyt we frankach. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia, by rozpocząć współpracę i móc oczekiwać na wsparcie. Najpierw odbywa się zabezpieczenie roszczenia, a więc przerwany jest termin przedawnienia, co ma za zadanie zabezpieczyć kwotę roszczeń. Na etapie nieodpłatnej analizy kredytu we frankach wstępnie oceniana jest nadpłata, jakiej kredytobiorca już dokonał. Na podstawie analiz dotyczących umowy, specjaliści w pozwie doprecyzują czy wnoszą o odfrankowienie bądź o unieważnienie.

Jako że w biurze zatrudnieni są adwokaci mający tytuł mediatora sądowego, można spodziewać się, że zajmą się ugodą z bankiem. Jeżeli natomiast to nie przynosi skutków, opracowany będzie merytoryczny pozew sądowy. Oferta kancelarii skierowana jest do: osób z kredytem hipotecznym we frankach szwajcarskich, osób już ze spłaconym kredytem frankowym, przedsiębiorców z kredytem we frankach, jak i osób chcących zawierać ugodę z bankiem.

Często prowadzone są sprawy dla interesantów, którzy jeszcze zmagają się ze spłatą. Wykwalifikowani adwokaci podejmą się także spraw dla osób, które spłaciły kredyt, natomiast od daty spłaty ostatniej raty nie minęło więcej niż 10 lat. Sprawy przedsiębiorców są bardziej skomplikowane, natomiast doświadczona kadra poradzi sobie z tym wzorcowo. Jeżeli natomiast ktokolwiek zgłosi się do adwokatów, ponieważ chce zawierać ugodę z bankiem, to może oczekiwać na wcześniejsze rzetelne analizy oraz negocjacje ugody. Unieważnienie kredytu frankowego jest skierowane do osób, które zostały ofiarą nieuczciwych zapisów w umowie.

Kancelaria prawnicza wyspecjalizowana w poprowadzeniu spraw kredytów frankowych ma niemałe doświadczenie. Z tego powodu do każdej z umów z bankiem ekspertka podchodzi indywidualnie, analizując wszystkie zapisy. Dzięki temu pozwy frankowe opracowane są dobrze.