/Biuro rachunkowe jakie zajmuje się pełną obsługą księgowości dla przedsiębiorstw i spółek

Biuro rachunkowe jakie zajmuje się pełną obsługą księgowości dla przedsiębiorstw i spółek

Wszechstronne usługi w biurze rachunkowym Irys są domeną tego obiektu. Do głównych usług, z jakich zrobią użytek przedsiębiorcy wliczają się: poprowadzenie ksiąg handlowych, obsługiwanie kadr i płac, poprowadzenie rozliczeń rocznych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, poprowadzenie ksiąg podatkowych oraz rozliczeń podatkowych, sporządzanie i wysyłanie deklaracji do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, wykonywanie oraz przesyłanie deklaracji do Urzędu Skarbowego.

Biuro rachunkowe Żyrardów prowadzi kompletną księgowość bardzo szczegółowo, za każdym razem bazując na zapisach prawa. Tak samo, obsługa kadrowo – płacowa jest bez zarzutu. Poprowadzenie spraw osobowych pracowników opiera się na: analizowanie rynku pracy, prowadzeniu rekrutacji, podpisywaniu umów pracowniczych, rozliczeniu urlopów, poprowadzeniu akt pracownika, wypisywaniu na regularne badania lekarskie, przeprowadzaniu czynności związanych z wygaśnięciem lub wcześniejszym zakończeniem umowy pracowniczej, wystawianiu świadectw pracy, prowadzeniu bieżącej obsługi kadrowej osób zatrudnionych w firmie.

Wykwalifikowani księgowi wypisują oświadczenia, udzielają porad w zakresie prawa pracowniczego, wykonują kartotekę związaną ze zgłaszaniem do ubezpieczeń społecznych a także ubezpieczeń zdrowotnych, obsługują świadczenia socjalne, a także wysyłają do ZUS rozliczenia, jak i prowadzą rozliczenia PFRON. Obsługa podatkowa jest na równi kompleksowa, a więc w firmie nie zostanie pominięty żaden obowiązek podatkowy. Współpracując z biurem rachunkowym Irys biznesmen nie zapomni o jakimkolwiek obowiązku podatkowym w firmie.

Sprawy z zakresu księgowości będą prowadzone na wysokim poziomie. Znane na terenie województwa mazowieckiego biuro rachunkowe zajmujące się pełną obsługą księgowości dla przedsiębiorstw oraz spółek zakres pracy zawsze dostosowuje do prywatnych wymagań klienta. To poświadcza o wysokim poziomie usług.