/Bramki obrotowe jako najważniejszy podzespół systemu kontroli dostępu

Bramki obrotowe jako najważniejszy podzespół systemu kontroli dostępu

Charakterystyka bramek obrotowych wysokich oferowanych w Stopcontrol klienci mogą poznać, przeglądając konkretne modele na witrynie www. Ponadto, mogą również korzystać z porad wykwalifikowanych sprzedawców. W Stopcontrol pracują eksperci, jacy szczegółowo wsłuchają się w wymagania klientów i na tej bazie dopasują model bramki jaki spełni wszystkie wymagania powiązane z kontrolą dostępu na wybranym terenie albo w obrębie konkretnego obiektu.

Wysoka jakość wykończenia, jaką mają bramki obrotowe motywuje do zakupu. Mechanizm obrotowy w tej kategorii bramek stanowią trzy skrzydła wykonane ze stali nierdzewnej albo cynkowanej. Typ wykończenia obudowy klienci mają możliwość wybrać spośród 3 gatunków stali. Poza dwoma wskazanymi jest to również stal malowana proszkowo.

Będąc zdecydowanym na trzecią możliwość, dobiera się dowolny kolor z palety RAL. Bramki obrotowe wysokie mogą być stosowane wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Ergonomiczny kształt każdej takiej bramki pozwoli na niezakłócony ruch skrzydeł przy zachowaniu niedużej powierzchni. Wyraziste piktogramy nawigacyjne ułożone są na dobrze dobranej wysokości, czyli niezależnie od wzrostu, każda z osób może dostrzec wyświetloną sygnalizację. Mechanizm obrotowy w bramkach posiada układ wspomagający ruch ramion, jaki po wprawieniu skrzydła w ruch wpłynie korzystnie na obrót do pozycji wyjściowej.

Układ ma na dodatek blokadę ruchu wstecznego, uniemożliwiającą przejście w odwrotnym kierunku aniżeli ustawione jest urządzenie zewnętrzne. Funkcjonowanie bramki można w prosty sposób skonfigurować, gdyż mają intuicyjny panel sterujący. Sprawdzając dokładne dane techniczne każdej bramki można prościej wybrać model odpowiadający wykazywanym potrzebom. Najważniejsze atuty bramek obrotowych wysokich to: jakość, estetyka, użyteczność, bezpieczeństwo i optymalna ergonomia. Klienci mogą liczyć na obsługę posprzedażową, czyli usługi serwisowe, gdy mechanizm bramki nie będzie funkcjonował poprawnie.