/Chorwackie nieruchomości nęcą coraz to bardziej – poznaj ofertę posiadłości

Chorwackie nieruchomości nęcą coraz to bardziej – poznaj ofertę posiadłości

Entuzjaści podróżowania, kiedy tak właściwie planują wakacje, przeważnie muszą wybierać między zwiedzaniem a wakacjami. Reprezentatywną nowością w biurach podróży są podróże rodzaju 7+7. Propozycje tego rodzaju to zwykle objazdówka, do której dołączyć wolno 7-dniowe wczasy. Opcja taka sprawdza się w krajach basenu Morza Śródziemnego, jakkolwiek nie tylko. Coraz to entuzjastyczniej turyści wyjeżdżają także na Bałkany. Jednym z popularniejszych krajów jest tam Chorwacja. Pełen wdzięku kraj przyciąga zarówno perfekcyjną przyrodą, jak także i niezwykłymi zabytkami. Będąc w tym kraju nie sposób nie zatrzymać się w Dubrowniku, Splicie czy Trogirze. Bardzo atrakcyjne są również chorwackie parki narodowe. Obowiązkowo wyraźnie zobaczyć trzeba Park Narodowy Krka i bajkowe Plitvickie Jeziora.

Turkusowe jeziora połączone ze sobą systemem wodospadów to niezapomniany widok, a cały park od lat figuruje już na liście globalnego dziedzictwa UNESCO. Do Chorwacji wolno wybrać się z jednym z biur podróży bądź sprawić realestate-honeste.com nieruchomości chorwacja. Różnorodne wycieczki do Chorwacji oraz krajów sąsiednich można co roku odnaleźć w turystycznych katalogach. Letnie miesiące to czas idealny, aby zaplanować wakacyjny urlop. Nie zawsze jednak perfekcyjnym celem podróży są kraje nad Morzem Śródziemnym. Coraz to więcej osób z przyjemnością zwiedza pozostałe kraje Europy. Dużą popularnością cieszy się aktualnie Chorwacja, która słynie z niższych cen, cudownych zabytków, pięknej przyrody oraz doskonałej, letniej pogody. Tobie, którzy zdecydują się na ujrzenie Chorwacji, zwykle decydują się na zobaczenie tych największych chorwackich atrakcji. Zaliczają się do nich bez wątpienia najogromniejsze miasta kraju.

Szczególną uwagę zwraca w głównej mierze Dubrownik, jakiego zabytkowa zabudowa została wpisana na listę UNESCO. Nie mniej atrakcyjny est także Split innymi słowy największe miasto Chorwacji. W tym imponującym, starym chorwackim mieście w fenomenalny sposób krzyżują się wpływy węgierskie, weneckie i austriackie. Nie sposób też ominąć Trogir. Tutaj z kolei wypada zobaczyć zabytkową starówkę, ratusz i katedrę św. Wawrzyńca z XIII stulecia. Wielu podróżników nie poprzestaje na samym tylko zwiedzaniu oraz decyduje się na poboczne wczasy w Chorwacji.