/Dokładne opisy produktów w sklepie online Bamboli

Dokładne opisy produktów w sklepie online Bamboli

Kategorie produktów zamieszczonych w sklepie online Bamboli pozwalają usystematyzować tak spory asortyment i szybko wskazują, że ma się do czynienia ze sklepem profesjonalnym. Umieszczenie produktów w działach jest pomocne dla kupujących, jacy chcą coś kupić.

Szczególnie, że wszystkie działy są precyzyjnie dookreślone. Poszczególne działy mają też podkategorie, żeby móc jeszcze dokładniej dopasować produkty takie jak śpiworki do wózka z futerkiem dla własnego dziecka. Asortyment posegregowany jest w działy: akcesoria dla niemowląt, akcesoria dla dzieci, wózki i foteliki, zabawki i sport, ubranka i akcesoria, akcesoria dla rodziców, pokoik, książki i książeczki, urodziny i świętowanie.

Kategorie nazywane są wobec tego w taki sposób, żeby od początku można było wiedzieć, co zakupi się, gdy będzie zaglądać się do danego działu. Akcesoria dla niemowląt rozdzielone są na: do leżenia i spania, smoczki i akcesoria, do jedzenia i picia, okularki przeciwsłoneczne, gryzaki, lampki i projektory, nianie elektroniczne, oraz do higieny i pielęgnacji. Gadżety dla dzieci w sklepie rozdzielone są na: do jedzenia i picia, do leżenia i spania, przydatne w podróży, do higieny i pielęgnacji, maluch w kuchni, smoczki i klipsy do smoczków, bezpieczeństwo, podesty, etui i telefony, do przedszkola i szkoły. Obszerna kategoria zabawki i sport obejmuje: przytulanki, zabawki dla niemowląt, maty edukacyjne i do zabawy, inne zabawki drewniane, jeździki i pchacze, bujaczki, zabawki kreatywne, instrumenty muzyczne, zabawki do kąpieli, zabawki plażowe, lalki i akcesoria, zabawki do piaskownicy, zabawki sportowe, samochody i pojazdy, zabawki magnetyczne, lampki do zabawy, zabawki do wózka i fotelika, mała motoryka, pacynki i marionetki, zabawa w ogrodzie, koniki na biegunach, zabawki do ciągnięcia, domki dla lalek, worki i pojemniki na zabawki, huśtawki i drabinki, gry, puzzle i układanki, teatrzyki, telefony, zabawki edukacyjne, zabawa w…, figurki, budynki do zabawy, drewniane domki dla ptaków, edukacja i nauka, drewniane dekoracje do pokoju. Kategoria ubranka i akcesoria obejmuje: ubranka dla niemowląt, ubranka dla dzieci, wieszaki, akcesoria i ozdoby do włosów, szlafroki, stroje kąpielowe i plażowe, naprasowanki i przypinki, bransoletki, naszyjniki i broszki, paski, szaliki, opaski i bandany.