/Dokładnie opracowane pakiety usług fotobudki na różnego rodzaju imprezy

Dokładnie opracowane pakiety usług fotobudki na różnego rodzaju imprezy

Oferta wzbudzająca zaciekawienie klientów, którzy zamierzają skorzystać z fotoluster została opracowana przez markę Fotobu.pl bardzo solidne. Z tego względu klienci wiedzą, że błyskawicznie mogą korzystać z rozwiązań dzięki jakim ich impreza będzie niezwykła, a dodatkowo w doskonałej cenie. Zleceniodawcy mogą wybierać w ramach fotolustro cena cztery zestawy: Max, Premium, Standard a także Basic. Są one szczegółowo podane razem z kosztami na stronie www. Kwota zmienia się wraz z tym, czy ktokolwiek chciałby skorzystać z usług dodatkowych.

W dodatku, zamawiający mogą decydować się na to, żeby zrobić użytek ze specjalnie przygotowanego pakietu weselnego. Wtedy otrzymują 10% taniej na całe zamówienie. Mało tego, że Nowożeńcy zaoszczędzą pieniądze, to mogą także zaoszczędzić trochę czasu, bo nie muszą szukać 3 usługodawców, tylko zawierają umowę z jednym. Wszechstronne usługi obejmują: kamerowanie z obsługą drona w cenie, fotografa, fotobudkę albo fotolustro, szyld LOVE, a także opcję skorzystania z samodzielnie robionych zaproszeń, spersonalizowanej księgi gości, winietek oraz zdobień.

Nowożeńcy mocno to cenią, gdyż rzeczywiście pozyskają spójną wizję u jednego zleceniodawcy. Dodatkowo, sami zadecydują czy na weselu chcieliby korzystać z klasycznej fotobudki, bądź może z fotolustra, czyli nietuzinkowego zwierciadła wykonującego wystrzałowe fotografie. Fotolustro będzie nie tylko bardzo dobrym rozwiązaniem na zabawę weselną, lecz też stanie się ozdobą wesela. Poza podstawami w ramach fotolustra do każdego z zestawów można dobierać dodatkowe atrakcje. Są to: szybsze ustawienie fotolustra, skorzystanie z dodatkowej godziny frajdy, zrobienie samodzielnie zaprojektowanej przez animatorów Księgi Gości oraz zrobienie
nietuzinkowego, indywidualnie dopasowanego tła dla fotolustra na zamówienie. To ukazuje, że marka Fotobu.pl zabiega o wszystkich klientów.