/Druk wielkoformatowy realizowany świetnie w drukarni MAAG 24

Druk wielkoformatowy realizowany świetnie w drukarni MAAG 24

Druk wielkoformatowy realizowany doskonale w drukarni MAAG 24 powoduje, że drukarnia ta jest bardzo znana. Klasyczna reklama w formie drukowanej nadal ma atuty. Można ją albowiem dopasować do wielu branż i do każdego budżetu. Jeżeli ktoś chce przekazem reklamowym zwracać uwagę na własną działalność, to musi decydować się na plakaty wielkoformatowe zrobione na wymiar. Są one zawsze wypełnione doskonałymi obrazami i z tego względu zaprezentują się idealnie.

Plakaty wydrukowane są w dowolnej wielkości, a szerokość wstęgi papieru to aż 125 centymetrów. Mogą zostać zabezpieczone folią matową albo błyszczącą. Kiedy ktoś nie ma własnego konceptu, to może zlecić go działowi graficznemu z MAAG 24.

Klienci często decydują się na druk solventowy na papierze satynowo – matowym, gdyż może kojarzyć się on z prestiżem. Możliwość zamawiania projektu oraz druku w jednym miejscu to coś cenionego. Wszystkie osoby, którym będzie zależało na tym, żeby otrzymać wielkoformatową reklamę w wersji tradycyjnej muszą zgłaszać się do tej drukarni. Dodatkowo, mogą w tym miejscu zlecać wykonanie pozostałych elementów jakimi są roll up z wydrukiem i w efekcie zrealizować całą kampanię reklamową. Kompletna oferta obejmuje: prace graficzne, naklejki foliowe, plakaty, roll – up, banery, fototapety, druk wielkoformatowy, wizytówki, ulotki pojedyncze i ulotki składane, katalogi, notesy, biuwary i planery, koperty i druki samokopiujące.

Na stronie można przeglądać dostępne wykonania i nabrać przekonania, że opłaca się przekazać własną kampanię. Specjaliści przyjmą projekt do wykonania, na początku nabierając przekonania, że jest on odpowiedni pod kątem wymagań druku. Znaczenie mają rozmiary grafik a także teksty. Kiedy okaże się, że projekt może być wydrukowany, to zamówienie zostanie zrealizowane. Przygotowane będą: grafiki, teksty lub zdjęcia. Każdy produkt jest dokładnie scharakteryzowany. Klienci mogą się zaznajomić z dotychczasowymi realizacjami.