/Działający na terenie Wrocławia lider w dziedzinie projektowania, wykańczania i wyposażania mieszkań

Działający na terenie Wrocławia lider w dziedzinie projektowania, wykańczania i wyposażania mieszkań

Remonty i prace wykończeniowe mieszkań pod klucz wykonane przez firmę Excellent wliczają się do perfekcyjnych. Zdecydowani są na nie przede wszystkim klienci, którym zależy na nowoczesnym charakterze określonych wnętrz. Excellent jako pierwsza firma w Polsce z branży brodziki ma do zaprezentowania klientom pokazowe wykończenie mieszkania, w określonych wariantach cenowych. Można je zobaczyć w showroomie firmy we Wrocławiu. Klienci interesujący się współpracą mogą zobaczyć oraz dotknąć materiały wykorzystywane do prac wykończeniowych. Mogą również przejrzeć pełną bazę produktów Excellent, zrobionych z wysokiej jakości elementów.
Zaliczają się do nich: posadzki, płytki ceramiczne, armatury, blaty, wanny, kabiny prysznicowe, fronty kuchenne, różne elementy potrzebne do wykończenia pomieszczeń w odgórnie przygotowanych aranżacjach. Wzorcownia Wnętrz Excellent daje gwarancję, że remont mieszkania albo jego urządzanie od podstaw okażą się przyjemne, z dobrymi efektami oraz na pewno mniej czasochłonne. Zleceniodawcy mogą skorzystać z pomocy przypisanego im Koordynatora. Działający na terenie Wrocławia lider w branży projektowania, wykańczania i uposażania mieszkań jakim jest Excellent dba szczególnie o to, by jego oferta zaliczała się do atrakcyjnych.
Realizuje wszystko w standardzie pod klucz, co jest docenione przez zleceniodawców. Marka specjalizuje się w pracach remontowych oraz w branży wyposażenia łazienek. W Excellent zatrudnionych jest trzystu doświadczonych ekspertów, z konkretnych dziedzin. W dwóch dużych magazynach składowane są niezbędne towary do dalszego uposażenia domów zleceniodawców. Wywodzą się one od renomowanych wytwórców, co wskazuje na wysoką jakość wykonania. Salon Firmowy, około sześćdziesiąt Studiów Excellent, ponad sto dziesięć Autoryzowanych Salonów Excellent oraz krajowa sieć około 1000 przedsiębiorstw współpracujących – to oddziałuje na renomę Excellent.