/Gry online – strzelanie czy packman? Wybierz swoją ulubioną

Gry online – strzelanie czy packman? Wybierz swoją ulubioną

Z pewnością grę rodzaju packam można zakwalifikować do klasyków i jak się okazuje, cały czas taka łatwa gierka cieszy się dużym zamiłowaniem. Dzieje się tak wskutek tego, iż producenci gier z uznaniem przenieśli pomysł tej gry do oprawy graficznej z XXI wieku. Z tego również powodu taka gra jest nadzwyczaj interesująca, pomimo własnej prostoty. W tej grze chodzi po prostu o to, żeby omijając stwory, jakie idą po danej planszy, wyzbierać wszelkie żółte przedmioty, najpewniej monety. Dopiero wówczas, gdy ta sztuka nam się powiedzie, na planszy pojawi się odpowiednie przejście, które zabierze nas do kolejnego etapu. Plansza to nic innego, jak bardzo dobrze narysowany labirynt niekończących się przejść, a z każdej witryny są przejścia, jakie będą nas prowadzić do początku planszy, do końca, lub do prawej czy też lewej witryny, w zależności od tego, z którego przejścia skorzystamy.

W pewnych momentach, gdyby nie było takich oczywiście przejść trudno by było nam się wydostać z pułapki, w której będą nas otaczać nasi nieprzyjaciele. Za każdą planszę, jaką przejdziemy, pozyskamy właściwą ilość punktów, z tym, że musimy liczyć się z faktem, że z każdą kolejną planszą będzie coraz trudniej. Gry rodzaju strzelanki cieszą się ogromnym zainteresowaniem, bo jest to idealna rozgrywka, jeżeli chcemy na czymś rozładować swoje dzienne frustracje – polecamy gry przeglądarkowe. Tego typu gry są korzystne pod tym względem, tym znacznie bardziej, iż możemy przystosować ciężkość tego kalibru do swoich potrzeb – czy intryguje nas raczej gra akcji z elementami strzelania, czy będziemy pragnęli uczestniczyć w grze przypominającej klimatem znacznie bardziej horror.

Niezależnie od tego, jaki typ gry wybierzemy, w każdym z nich będziemy musieli wykazać się sprawnością, refleksem i sumiennością. W przeciwnym razie, to my pozostaniemy zastrzeleni, co niemniej jednak nie stanie się od razu, bowiem jak zauważymy, nasza energia życiowa jest zapisana w postaci słupka, jaki będzie się kurczyć ilekroć oberwiemy. Z tego także powodu nie możemy iść na oślep przed siebie, jak na przykład terminator, jednakowoż rozglądać się na wszelkie strony, nim posuniemy się trochę do przodu. Niezwykle ciekawą szatę graficzną prezentują gry, w jakich będziemy mogli posługiwać się mapą, to naturalnie dzięki jakiej zawsze będziemy mogli wiedzieć, w jakim miejscu danego pomieszczenia się znajdujemy.