/Hand made w miejsce produkcji masowych

Hand made w miejsce produkcji masowych

Rzemiosło zamiast masówek – tak brzmi cel przewodni pochodzącej z Krakowa artystki Anny Miko. Dba ona o to, by jej wszystkie zbiory były niecodzienne i nie do naśladowania. Wywodzi się z rodziny o imponującej tradycji rzemieślniczej, a więc nad wyraz istotne pozostaje dla niej to, aby pielęgnować zamiłowanie do wyrobów projektowanych na użytek mniejszej grupy osób. Jej marka krakozja.pl sprzedaje torebeczki ze skóry, dedykowane na doniosłe wydarzenia, jak i w tonacji luźniejszej. Ponadto, można zaopatrzyć się w plecaki ze skóry, które można skomponować z wieloma stylizacjami. Anna Miko wszystkie modele prezentuje na witrynie www, której de facto dobrze będzie przyjrzeć się z bliska. Klientki przed zakupem mogą zobaczyć wyraźne grafiki torebek oraz przeczytać wpisy, w jaki sposób dobrze połączyć torebki od Krakozji z przeróżnymi stylizacjami.

Anna Miko chciałaby oferować coś niepowtarzalnego i trzeba przyznać, że jej się to udało. Jej kolekcje hand made przypadają do gustu fankom prostych, lecz wytwornych rozwiązań. Oferta Anny Miko co do galanterii ciągle się poszerza. Z tego powodu poza torebkami i plecakami Anna Miko|krakowska projektantka} wykonuje galanterię skórzaną na zamówienie. Może też robić poprawki w torbach klientek, jeśli zależy im na tym, żeby ich tymczasowe produkty galanteryjne posiadały akcent oryginalności. Torebki szyte przez
Annę Miko są odzwierciedleniem stylu retro. A to styl, jaki aktualnie jest bardzo modny. Kobiety preferują mieć we własnej garderobie coś z dawnych lat. I w propozycjach Krakozji znajdą to. Anna Miko wyposaża małe sklepy z galanterią skórzaną oraz pokazowe miejsca do prezentacji ofert. Niecodzienne dodatki do stylizacji podkreślą cechy osobowości konkretnej przedstawicielki płci pięknej i bez wątpienia nie powinna się ona obawiać, że ktoś jeszcze w jej otoczeniu będzie mieć coś takiego. Anna Miko sama zaznacza, że jej kolekcje są przeznaczone dla konkretnej grupy i nie dla wszystkich kobiet.