/Imponującej jakości wyroby, jakie dostępne są dla klientów drukarni Enveloper

Imponującej jakości wyroby, jakie dostępne są dla klientów drukarni Enveloper

Imponującej jakości wyroby, jakie dostępne są dla klientów drukarni Enveloper to: wizytówki, koperty z nadrukiem, plakaty reklamowe, kalendarze, wobblery, papier magnetyczny, koperty bąbelkowe i spersonalizowane kartki. Specjalnością drukarni są wizytówki projekt i druk
i jeśli zleceniodawcy zapoznają się na witrynie online z przykładowymi realizacjami, to faktycznie przyznają, że są to perfekcyjne realizacje.

Duże doświadczenie w drukowaniu kopert pozwoli realizować nawet najbardziej trudne zlecenia. Druk zostanie zrobiony zawsze zgodnie z oczekiwaniami klienta. W nowoczesnym studio graficznym jakość wydruków będzie wzorowa. Na kopertach może na przykład umieszczone zostać logo marki oraz ciekawe hasło reklamowe.

Klienci będą zamawiać również firmowe lub prywatne kalendarze trójdzielne czy jednodzielne. Ich charakterystyka opisana jest na stronie internetowej, podobnie jak i innych produktów, jakie można zamawiać w Enveloper. Kalendarze idealnie mogą sprawdzić się jako gadżet firmowy, dla klientów oraz kontrahentów firmy. Są budżetowym i równocześnie wartym uwagi sposobem na zbudowanie rozpoznawalności danej firmy. W celu wypromowania swojej działalności w Enveloper można także zamawiać wizytówki. Klienci mogą wybierać modele: standardowe, z folią, z lakierem ultrafioletowym oraz ekologiczne.

Mogą zostać one wykonane jako druk jednostronny lub jako druk dwustronny. Zastosowanie do wydruków nowoczesnych maszyn drukujących gwarantuje, iż wizytówka będzie estetyczna a także solidna. Zaprojektowanie wizytówek jest procesem wieloetapowym. Projekt będzie unikalny pod kątem kolorystyki, grafiki, stylu, fontów i zastosowanego papieru. Po foliowaniu i dokładnym cięciu wizytówka zostanie oddana w ręce klienta. Dostępne opcje z katalogu, z jakich można korzystać są opisane na witrynie drukarni. Można też korzystać z rad obsługi klienta.