/Informacje o tym, co robić żeby dostać kredyt na mieszkanie udzielane przez SDP Finanse

Informacje o tym, co robić żeby dostać kredyt na mieszkanie udzielane przez SDP Finanse

Warunki, jakie trzeba spełnić, by dostać kredyt na mieszkanie można poznawać podczas rozmowy z pracownikami agencji SDP Finanse. Myśląc o tym, jak otrzymać kredyt na mieszkanie trzeba kierować się właśnie tam. Ubieganie się o kredyt zajmuje sporo czasu.

Natomiast korzystając z profesjonalnego wsparcia, można wszystko zrealizować spokojnie i nie obawiać opóźnieniami. Specjaliści ukażą, że znaczące jest doprecyzowanie zdolności kredytowej. Doradcy obliczą ją i nie ma potrzeby się martwić, że bank stwierdzi, że nie można uzyskać kredytu. Poza wysokością dochodów liczy się również rodzaj umowy i okres na jaki jest ona zawarta. Trzeba również wziąć pod wzgląd, że banki sprawdzając zdolność kredytową będą się również sugerowały kosztami, jakie na co dzień ponosi kredytobiorca. Dokładnie będą sprawdzane: historia kredytowa, bieżące opłaty, kredyty, limity na koncie, leasingi i karty kredytowe.

Nie bez znaczenia jest też suma wkładu własnego. O tym również zostanie się informowanym podczas konsultacji z ekspertem od spraw finansowych. Klient otrzyma wskazówki, by sprawdzić i pobrać raport na swój temat z BIK – u. Z ekspertem specjalizującym się w hipotekach najlepiej będzie porozmawiać jeszcze przed rozpoczynaniem procedury w banku, aby się świetnie przygotować. Poza kwestiami podstawowymi pozyska się informacje o tym, jakie z banków udzielą kredytów osobom o podobnej historii do tej, jaką ma się osobiście.

Opłaca się więc nawiązać współpracę z SDP Finanse. Podczas pierwszego spotkania będą zaprezentowane sprawy zaliczane do priorytetowych, a więc siedem najważniejszych punktów, jakie trzeba zrobić, żeby dostać korzystny kredyt. Będą to: sprawdzanie zdolności kredytowej, wybór nieruchomości, opracowanie wniosku z doradcą kredytowym, przesłanie wniosku do banku, uzyskanie kredytu na mieszkanie, podpisanie umowy kredytowej z osobą zatrudnioną w banku oraz uzyskanie kredytu na mieszkanie. Od tego należy zaczynać, aby procedura była sprawna.