/Innowacyjna technika ozonowania krwi

Innowacyjna technika ozonowania krwi

Rekomendowana Klinika ozonoterapii w Katowicach jest ośrodkiem do jakiego zgłasza się o wiele więcej osób. Wynika to z tego, że coraz bardziej ceni się pozytywne cechy ozonu. Jest to gaz dobrze działający na organizm, jakiego korzystne właściwości zostały potwierdzone przez liczne badania. Wieloaspektowe zastosowanie trójcząsteczkowego tlenu umożliwia wyleczyć dużo schorzeń, bez ryzyka jakichś powikłań dla ciała. Klinika ozonoterapii w Katowicach oferuje 6 terapii, o dużej płaszczyźnie zastosowania. Są to: autohemotransfuzja, ozonowanie uszu, ozon dopochwowy, ozon dojelitowy, kąpiele ozonowe a także ozonowanie wody i oliwy. Znajdująca się w Katowicach klinika wyspecjalizowana jest w poszczególnych terapiach już od dawna.

Ze szczegółami w temacie jej funkcjonowania jak i tego, jak odbywają się poszczególne terapie można przeczytać na witrynie www podanego ośrodka. To jedna z nielicznych placówek na Śląsku, mająca do zaoferowania leczenie alternatywne oparte o terapie ozonowe w kuracjach celowanych. Proponowane są w takim miejscu tylko sprawdzone formy aplikacji trójcząstkowego tlenu o najwyższej biodostępności. Na efektywność biobójczą tlenu wpływają: 10% tlenu z powietrza, 30% czystego tlenu gazowego i aż 95% ozonu. W klinice udostępnionych jest dziesięć stanowisk medycznych, przygotowanych dla pacjentów nastawionych na leczenie ozonem. Skuteczność medyczna wskazanych wcześniej terapii oceniona jest na aż 80%.

Z uwagi na to, że zastosowanie terapii ozonowych jest nad wyraz wszechstronne, może być on wykorzystywany jako bezpośrednia metoda leczenia lub jako metoda dodatkowa w wielu przypadłościach. Zwykle rekomendowana jest w przypadkach takich jak: borelioza i jej koinfekcje, zakażenia bakteryjne, grzybicze i wirusowe, cukrzyca i jej efekty uboczne, choroby dermatologiczne, schorzenia kardiologiczne, schorzenia zapalenia stawów i tkanek miękkich, schorzenia neurologiczne oraz schorzenia układu moczowo – płciowego. W wypadku zainteresowania propozycją katalogową warto skontaktować się z osobami zatrudnionymi w podanej firmie – dzwoniąc albo za pośrednictwem formularza kontaktowego.