/Innowacyjne systemy przeznaczone do ozonowania wody

Innowacyjne systemy przeznaczone do ozonowania wody

Woda z O3 jako baza zdrowego jedzenia reklamowana jest przez firmę Ozon Food. Jakościowe urządzenia jakie służą do czynności takiej jak ozonowanie wody przemysłowej działają sprawnie, co może przełożyć się na renomę zakładu pracy. Generatory sprawdzają się w czasie dezynfekcji, co w czasie pandemii COVID 19 jest znaczące.

Zaopatrując się w kompleksowy system ozonowania od Ozon Food można liczyć na kompleksową obsługę: od zrobienia projektu, przez wyprodukowanie, montaż, kurs z obsługi i serwis. Tym zajmuje się jedna firma, a więc można liczyć na sprawne wykonanie. Połączenie paru urządzeń w jednej instalacji jest wygodne. Urządzenia są odporne na wpływ wody, w związku z czym w skomplikowanych warunkach przemysłu spożywczego sprawdzają się doskonale.

Prezentowane urządzenia są zautomatyzowane oraz można obsłużyć je bez komplikacji. Ozonowanie wody pozwoli przedsiębiorcy posługiwać się znakiem „Bezpieczna Żywność”. Każda instalacja jest zaprojektowana pod wymagania zamawiającego, co zapewnia sporo korzyści. Można liczyć na szybki serwis, ponieważ nie trzeba czekać na części zagraniczne. Zastosowania, w jakich mogą zostać użyte urządzenia do ozonowania to: owoce i warzywa, drób, mięso, ryby i owoce morza, jaja oraz indywidualne wykorzystanie.

Wykorzystywana na skalę przemysłową woda ozonowana zapewnia maksymalną świeżość wyrobów spożywczych. Mycie jedzenia wodą z ozonem przedłuża świeżość wyrobów spożywczych i nie dopuszcza do pojawienia się bakterii. Jedzenie będzie miało perfekcyjny wygląd i aromat. Stosując ozonatory nie korzysta się ze preparatów chemicznych. To świetny sposób na rozwój firmy. Przemysłowe produkowanie ozonu z powietrza jest tym, na co warto się zdecydować. Ozon Food udziela klientom wielu informacji, wobec czego opłaca się pracownikom ufać i zdecydować się na ich propozycje. Woda ozonowana to woda idealnie sprawdzająca się w przemyśle spożywczym. Jest sterylna i ma właściwości prozdrowotne.