/Jakim sposobem nie oszpecić swojej urody? Zatroszcz się o prawidłowy makijaż

Jakim sposobem nie oszpecić swojej urody? Zatroszcz się o prawidłowy makijaż

Ostatnimi czasy niesłychanie modne zrobiło się kupowanie cieni do powiek w znaczących paletach, tak żeby posiadać po troszku z każdego koloru. To naturalnie dzięki temu produktowi możemy poeksperymentować oraz wykonać całkiem inny makijaż oczu niż robimy to na co dzień. W paletach mamy często bogaty wybór nie tylko barw, lecz i rodzajów cieni: perłowe, sypkie, czy też cienie do makijażu z mocnym dodatkiem pigmentu. Wystarczy jedynie wypróbować każdego po trochu oraz odnaleźć swój własny styl, który będzie mógł nam towarzyszyć przez jakiś czas.

Naturalnie każda kobieta poszukuje cieni aksamitnych, łatwych w aplikacji, niezwykle trwałych i efektywnych, utrzymujących się na powiekach godzinami, do makijażu dziennego jak i wieczorowego. O jakość takich cieni nie powinniśmy się niepokoić, jeśli dokonamy wyboru z solidnej firmy. Z odcieniami cieni do powiek wolno łatwo wykonywać doświadczenie robiąc rozmaite mieszanki i uzyskując przy tym szokujące barwy. Pamiętajmy niemniej jednak, żeby dokupić właściwy pędzelek z długą rączką i zaokrąglonym kształtem, który pomoże nam w nanoszeniu cieni na powieki. Jest takie miejsce, które jest rajem dla kobiet. To miejsce jest tym, czym dla dzieci punkt sprzedaży zabawkowy. Dla dam tą ziemią obiecaną jest drogeria. Nie istnieje kobieta, która stwierdzi, iż nie potrzebuje niczego z drogerii.

Choćby jej się już z szuflad wysypywało, to jeśli tylko zaistnieje okazja, wejdzie do punktu sprzedaży z kosmetykami i prędko znajdzie to, czego w swojej kolekcji jeszcze nie ma. Najłatwiejszym łupem wydają się cienie do makijażu – polecamy też przyrządy do paznokci. Nawet jeśli amatorka makijażu uparcie używa wyłącznie jednego koloru dla podkreślenia swego spojrzenia, to dany kolor jest produkowany w tylu odcieniach, iż nie jest dopuszczalne, by wykupić je wszystkie od razu. Mało tego, cienie do powiek wytwarzane są już w bogatych formach. Współczesny cień do powiek to nie tylko sprasowany oraz zabarwiony kawałek pudru. W tej chwili można nabyć również cienie sypkie – w buteleczkach ze specjalnym aplika torem. Bez trudu znajdziemy w drogeriach też cienie w tubce mające formę żelu. Kiedy w takim razie pomnożyć ilość odcieni przez ich odcienie oraz przez ilość dostępnych na rynku form – wolno przestać dziwować się kobiecym fantazjowaniom o mężu milionerze.