/Jakim sposobem walczyć z apatycznym rozwojem interesu?

Jakim sposobem walczyć z apatycznym rozwojem interesu?

Jeśli chcemy by biznes w stworzonym przez nas kraju rozwijał się na podobnym poziomie jak ma to miejsce aktualnie w Europie zachodniej wymagane są w tym przypadku intensywne zmiany bez jakich niestety nigdy nie dojdziemy do tych krajów. Dystans graniczny nas, a Europę jest już dziś obecny oraz trudno oznajmić kiedy tak właściwie taki stan rzeczy się zmieni. Na chwilę bieżącą niestety nie czyni się jakichkolwiek zmian w tym kierunku by biznes był szeroko dostępny dla naszych rodaków, przez co niestety niewielka część naszych polaków interesuje się zakładaniem działalności gospodarczej oraz prowadzeniem jej na masową skalę.

Na tym cierpi także nasza gospodarka, która powinna się wprost opierać na prywatnych biznesmenach a tymczasem tych na stworzonym przez nas rynku jest niewielu i trudno oznajmić czy w tym przypadku cokolwiek się zmieni. Na chwilę bieżącą nic na to nie wskazuje, co nie zmienia faktu, że być może doczekamy się zmian dzięki którym sytuacja ta ulegnie zmianie na korzyść dzięki czemu przedsiębiorczość będzie w Polsce kwitnąć co jest na pewno marzeniem większości osób w naszym kraju – przetestuj własny biznes moda. Jeśli zmiany w prawie dotyczącym działalności gospodarczej będą posuwać się w dalszym ciągu w takim tempie to przykre szybko ma prawo się okazać, że nasz biznes będzie z roku na rok stać na coraz to niższym poziomie, co już dziś jest niestety zauważalne.

Niestety w stworzonym przez nas kraju prawo gospodarcze kuleje co odbija się w kolosalnej mierze na przedsiębiorcach, jacy nie mogą w swobodny sposób zakładać działalności gospodarczej ponieważ to najzwyczajniej w świecie jest niemożliwe właśnie ze względu na kulejące prawo. Musiałoby pod tym względem dojść do wielu zmian, dzięki jakim można byłoby śmiało oznajmić, że dorównujemy zachodniej Europie, niemniej jednak na chwilę obecną tak nie ma i trudno przypuszczać kiedy takich czasów dożyjemy. Na chwilę obecną powolność zmian niestety niekorzystnie wpływa na osoby, jakie były zaciekawione dotąd zakładaniem działalności gospodarczej bo w większości przypadków osoby te zniechęciły się do prowadzenia aktywności gospodarczej, czemu rzecz zrozumiała nie można się dziwić.