/Kiedy wybierać odzież na jesień i zimę?

Kiedy wybierać odzież na jesień i zimę?

Wiosna za nami, lato rozległymi krokami zmierza do nas. Letni oddech czuć już w tropikalnej aurze jaka do nas zawitała. Elegantki na pewno zastanawiają się co będzie trendy w czasie tegorocznego lata. Co założyć a co odłożyć? Analizując zeszłoroczne kreacje z pewnością znajdziemy coś w paski. Paski to hit tego sezonu. I niekoniecznie popularne, idealne marynarskie wzory. W tym roku architekci zaproponowali nam istne pasiaste szaleństwo. Paski przeróżnej szerokości, nie jedynie na białym tle jakkolwiek na zieleni, czerwieni lub różu. Kolorem, który będzie się wybijał na letnich ulicach jest pomarańczowy.

Należałoby coś sobie uczynić w tym słonecznym, ciepłym kolorze. Buty, apaszka, torebka lub pasek w pomarańczowym kolorze będą atrakcyjnym dodatkiem. Miłośniczki kwiecistych wzorów będą tego lata zafascynowane. Kwiaty oraz łączki na letnich sukienkach są jak najbardziej pożądane. Atrakcyjnym akcentem w letnich ubraniach będzie galaktyczny deseń. Wobec tego należałoby posiadać na przykład legginsy, oprószone gwiezdnym pyłem.

Projektanci tego lata puścili przysłowiowe oko do kobiet nie czujących się za prawdopodobnie w długości mini. Tego lata panuje midi i maxi. Letnie spódnice i sukienki uszyte z lekkich, zwiewnych materiałów będą niezwykle odpowiednio przedstawiać się w tych długościach. Przed nami czas letnich wojaży, wycieczek i podróży – należałoby zatem kupić kurtki zimowe damskie. Przed nami długie godziny spędzone w samolocie, autobusie czy pociągu. Należałoby sekundę zastanowić się nad garderobą na czas podróży. Z pewnością musi być wygodna jakkolwiek postarajmy się żeby była także szykowna i modna.

Gwiazdy to solidne obiekty do podpatrzenia. Nieraz podróżują oraz cały czas są narażone na błyski fleszy dziennikarzy, w takim razie kapitalny wygląd to ich domena nawet w podróży. Tak w następstwie tego zapomnijmy na początek o spodniach z dresu i gumowych klapkach. Siedząc długie godziny w samolocie musimy zadbać o nogi, załóżmy w związku z tym cały czas modne balerinki, jakie z reguły zrobione są z lekkich oraz miękkich materiałów. Do tego obszerny top oraz legginsy bądź rurki uszyte z komfortowego materiału. Kończąc prowadzoną przez nas garderobę musimy pamiętać o okryciu wierzchnim oraz niespodziankach pogodowych.

Zapomnijmy jednak o wiatrówkach. Bardzo modne w tym sezonie są militarne kurteczki lub też świetnie znane skórzane awiatorki. Podróż to nie miejsce i czas na robienie makijażu czy układanie fryzury. Zastosujmy profesjonalne triki. Kolosalne ciemne okulary ukryją oznaki niewyspania i ubytki w makijażu. Znaczna, miękka chusta ukryje nieład na opisującej nas głowie. Wystarczy odrobinę fantazji oraz stworzymy na głowie modny turban bądź też czapkę. Całość niech uzupełni obfita torebka niezastąpiona w podróży.