/Kupujemy dodatki do ciuchów

Kupujemy dodatki do ciuchów

Kobieta nigdy nie była by sobą, gdyby do swojej garderoby nie dobrała jakiś dodatków, które w większości wypadków są nie mniej ważne, aniżeli sam strój. Problem jednakże polega na tym, jak je adekwatnie zestawić z kreacją, jaką ma się zamysł założyć. Szczególnie jest to kłopotliwe wtenczas, gdy pragniemy, by akcesoria były wyraziste i o wielkich rozmiarach – w takich wypadkach bardzo łatwo można przekroczyć granicę porządnego smaku i uczynić, że całość będzie wyglądać dość ekstrawagancko. Nie zawsze zależy nam na tym, żeby szokować nasze otoczenie, przeważnie chcemy po prostu prawidłowo wyglądać.

Jeżeli będziemy wybierać tylko takie kompozycje ubrań, które są zachowawcze, niemniej jednak równocześnie pozwolą nam czuć się w nich atrakcyjnie, jesteśmy w stanie w niedługim czasie stać się tłem otoczenia ze względu na swoją przewidywalność. Warto wobec tego pamiętać, że jeśli pragniemy, by nasze akcesoria były większe oraz bardziej wyraziste, skonstruowany przez nas strój musi być tak dobrany, aby stanowił dla nich charakterystyczną przeciwwagę.

W ten sposób stworzony przez nas wygląd będzie spójny i harmonijny, więc jeśli na przykład pragniemy założyć koralowe kolczyki w postaci znacznych kół oraz do tego równie wyrazisty łańcuszek w tym samym kolorze, stworzony przez nas strój powinien być stonowany, najlepiej w jednolitej barwie, jaka będzie pasować do odcienia naszych dodatków. Mimo tego, że buty nie są częścią naszej idealnej garderoby, są nie mniej ważne, jak to, w co się ubierzemy – wypróbuj płaszcz london. To właśnie dzięki nim będziemy czuć się mniej lub też znacznie bardziej swobodnie, lub atrakcyjnie, wobec tego również należałoby zastanowić się nad założeniem konkretnej pary. W szczególe musimy wiedzieć, jaki rezultat będziemy potrzebowały osiągnąć przez to, że będziemy afiszować się w butach na obcasie, czy płaskich. Buty zawsze muszą być dobrane do stroju, inaczej jeśli zakładamy sukienkę, najodpowiedniej będą do niej pasować delikatne buty na lekkim obcasie.

Jeśli sukienka jest krótsza, a my jesteśmy pokaźnego wzrostu, możemy zaryzykować i założyć buty bez obcasa, tudzież jeśli pragniemy optycznie wyglądać na wyższą, warto wtedy rozważyć kupno luksusowych butów na szpilkach.