/Kurs motorowodny, na jakim rozwiązania International Sailing Schools Association dostosowane są do polskich okoliczności

Kurs motorowodny, na jakim rozwiązania International Sailing Schools Association dostosowane są do polskich okoliczności

Firma Sailing Camp oferuje kurs motorowodny, podczas jakiego standardy ISSA dostosowane są do polskich okoliczności. I dokładnie z tego względu w dziedzinie kursy motorowodne poleca się zdobywać kompetencje stricte w takim miejscu. Szkolenia są także dopasowane indywidualnie do potrzeb kursantów, co dla wielu osób jest wyjątkowo ważne. Kiedy pojawi się taka potrzeba, to przeprowadzane są szkolenia indywidualne.

Instruktorzy to osoby wykwalifikowane, z niemałym doświadczeniem w zakresie bezpiecznego przemieszczania się po wodzie. Wszyscy kursanci potraktowani są życzliwie, a miła atmosfera jest korzystna dla uczących się. Regularnie wykazywane są błędy przyszłych sterników, co pozwala im szybciej przyswoić wiadomości. Szkolenia na sternika motorowodnego odbywają się z uszanowaniem dla przyrody, a dokładniej do akwenów na jakich odbywa się kurs. Pływanie motorówką można opanować w 1 dzień, co jest komfortowe i dla dużej liczby kursantów wyjątkowo ważne.

Do kursu można przystępować bez wiedzy początkowej. Merytoryczny kurs pozwala w niedługim czasie przyswajać całą wiedzę. W ramach kursu nauczyciele sugerują się wyznacznikami PZMiNW. To pozwala perfekcyjnie opracować kompendium wiedzy i w odpowiedni sposób przedstawić ją uczącym się. W szkoleniu może wziąć udział każda osoba, która skończyła 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić zgodę opiekunów prawnych.

Kursanci uczą się w miłej atmosferze, wobec czego marka ta jest rekomendowana w swojej branży. Uczyć się można na akwenie w Poznaniu – Czerwonaku, w Łodzi na Zalewie Sulejowskim oraz kurs morski w Darłowie. Osoby, które chcą przejść przez kurs mają okazję wybrać miejsce oraz sposób przystosowany do oczekiwań. Zarezerwować termin szkolenia można prosto, za pośrednictwem witryny lub dzwoniąc. Po zmianie polskich przepisów, do uprawiania sportów motorowodnych niezbędne są odpowiednie umiejętności, zdobywane na szkoleniu.