/Kwiaty i kokardy we włosach – jakim sposobem odmłodzić się przez fryzurę?

Kwiaty i kokardy we włosach – jakim sposobem odmłodzić się przez fryzurę?

Dwa kucyki zataczają koło w świadomości żeńskiej. Najpierw jednoczone są z bezmyślnością dziecięcych lat spędzonych na podwórku, najentuzjastyczniej na trzepaku czy też przy grze w klasy albo skokach w gumę. W wieku dorastania niezwykle chętnie się ich pozbywamy, tocząc boje z mamą przed wyjściem z domu. Pozbawiając się kucyków dajemy znać o swej dorosłości.

Raczej czy następnie zaczynamy tęsknić do tych niefrasobliwych lat, co każe nam posiadać sentyment także do dwóch ogonków. I znowu okazuje się, iż co stare, to dobre, a pionierskie mody oraz pomysły jedynie bazują na tych sprawdzonych ideach. Dziewczęcość ma swój urok zawsze, może z wiekiem nawet coraz to większy.

W następstwie tego nie bójmy się być odważne oraz pozwólmy sobie na kolosalny come back tej sprawdzonej fryzury – polecamy odmładzające fryzury dla 40 latki. Ażeby nie była ona śmieszna, nieodzowna będzie dbałość o detale. Aby doliczyć jej trochę powagi oraz drapieżności dojrzałej kobiety, użyjmy gofrownicy. To właśnie dzięki temu włosy będą zwichrowane i niesforne. Po zrobieniu równego przedziałka zbierzmy je w dwa doskonałe kucyki nad uszami, a w miejsce gumek wplećmy tiulowe wstążki. Efekt dzikiej chłopczycy pewny, podobnie jak zainteresowanie płci przeciwnej, jacy to zestawienie miłują w najwyższym stopniu.

Wydaje się, że na pewnym etapie stworzonego przez nas życia szkolny warkocz odchodzi na właściwe w zapomnienie. Nic o wiele bardziej błędnego, o czym wolno się przekonać śledząc najsłynniejsze nawet pokazy mody,. Okazuje się, iż nie ma bardziej ponadczasowej fryzury, aniżeli nieśmiertelny warkocz. Wolno go nosić na tysiące sposobów i różnorako ozdabiać. Niezależnie od tego, czy będzie to kłos, lub francuz, czy najprostszy splot, zawsze będziemy wyglądać dziewczęco i pociągająco. Jak najbardziej aktualne trendy lansują na ogół bardziej zwichrowaną jego formę.

Fundamentalną poradą jest spryskanie warkocza lakierem przed czesaniem, to właśnie dzięki temu będzie on o wiele bardziej błyszczący oraz odpowiedniej prezentujący się. Odwrotnie należy postąpić z górna partią włosów, przy głowie. Tym należy pozwolić na swobodne opadanie, mierzwienie oraz najogólniej powiadając życie własnym życiem. Wskazane jest nawet celowe stworzenie lekkiego nieładu w tej partii. Warto trzymać się też zasady, iż im luźniej, tym prawidłowiej. Ostateczny efekt powinien robić wrażenie eleganckiego, jednak także niewinnego, trochę szkolnego. Powodzenie u mężczyzn tym sposobem zostaje wyraźnie zapewnione.