/Lekarz z zakresu urologii ze sporym doświadczeniem

Lekarz z zakresu urologii ze sporym doświadczeniem

Michał Jurasz to specjalista z zakresu urologii z dużym bagażem zawodowym, któremu wszyscy pacjenci ufają. Przeprowadził on już setki operacji urologicznych. Na bieżąco precyzyjnie ocenia stan zdrowia chorych i prowadzi ich leczenie.

Ciągle poszerza wiedzę ze swojej dziedziny i nie boi się wdrażać nowoczesnych technik leczenia. To członek Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Niemieckiego Towarzystwa Urologicznego i Berlińskiego Towarzystwa Urologicznego. Opłaca się zaglądać na stronę internetową jego gabinetu, by sprawdzić, czym szczegółowo się będzie zajmować i jakie ma kompetencje.

Można również wirtualnie lub telefonicznie zapisać się na konsultację. Każdy, kto wymaga specjalistycznej diagnostyki albo chce podejmować leczenie u doświadczonego lekarza może skontaktować się ze specjalistą za pośrednictwem strony www. Po pierwszej konsultacji ekspert wyznacza przyszłościowy plan leczenia i zadecyduje, czy podejmowane zostanie prywatny urolog, czy może innego rodzaju interwencja. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, co pozwoli dopasować najlepsze techniki leczenia.

Ekspert systematycznie udziela pacjentom informacji na temat ich stanu zdrowia a także o tym, jakie będą dalsze etapy leczenia. Kwestią priorytetową dla niego jest dobro chorego, niezależnie od tego, z jaką chorobą konkretna osoba się zgłosi.

Specjalista doskonale wie o tym, że pewne schorzenia mogą wywoływać dyskomfort u pacjentów i dlatego wyróżnia go pełne empatii podejście. W ARCHEUS przyjęci są chorzy ze schorzeniami do jakich zaliczają się: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Wykonywana jest diagnoza, a o ile to konieczne, chorzy poddani są wyspecjalizowanemu leczeniu, także chirurgicznemu. Pacjenci wpisują się też na zabiegi chirurgiczne: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, wodniaków jądra i torbieli nasiennych, laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego z wykorzystaniem botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego i kamicy moczowodowej i nerkowej a także na biopsję fuzyjna.