/Miód nektarowo-spadziowy oraz lipowy – gdzie zakupić?

Miód nektarowo-spadziowy oraz lipowy – gdzie zakupić?

Miód nektarowo-spadziowy to specyficzny rodzaj miodu, jaki łączy w sobie charakterystykę oraz woń kwiatów oraz smak miodu spadziowego. Produkt ten pozyskiwany jest poprzez połączenie nektaru roślin miododajnych oraz spadzi iglastej (niekiedy do produkcji użytkuje się spadź liściastą). Miody nektarowo-spadziowe niezmiernie wielokrotnie są traktowane jako te niegatunkowe. W realności ten rodzaj miodu niczym nie ustępuje miodom spadziowym. Co znacznie więcej, stworzony przez nas miód nektarowo-spadziowy gwarantuje porywające doznania smakowe i aromatyczne.

Miód ten stosuje się bardzo wielokrotnie jako czynnik leczniczy takich schorzeń, jak: Choroby serca i układy krążenia, Zaburzenia trawienia, Stany zapalne organizmu, w tym dróg oddechowych. Miód nektarowo-spadziowy charakteryzuje się wysokim składem enzymów, które są odpowiedzialne za przeciwdziałanie zapalne. Jeśli szukają Państwo pysznego, leczniczego miodu nektarowo-spadziowego – gorąco zapraszamy do skorzystania z oferty naszej pasieki.

Perfekcyjny miód w najmniejszej cenie, prosto z naszych uli – wypróbuj miody sklep online! Prowadzona przez nas pasieka proponuje Państwu pszczeli miód lipowy, jaki w całym miodowym sektorze uważany jest za bardzo rzadki i zawiły do zdobycia. Dzieje się tak, ponieważ miód lipowy (jak sama nazwa wskazuje) pozyskiwany jest z drzew lipy, jakie w Polsce są stosunkowo rzadkie, a jeśli już się pojawiają, rosną w niedogodnych warunkach (przy drogach lub ewentualnie w niedostępnych położeniach).

Miód lipowy poza znakomitym smakiem i aromatem, oferuje wiele leczniczych właściwości. Dzięki substancjom zawartym w nektarze z lipy oraz dzięki dodatkom, którymi pszczoły okraszają miód lipowy, towar ten leczy takie schorzenia, jak: Infekcje gardła, Przeziębienie, Grypa, Podwyższona temperatura ciała (miód lipowy działa napotnie).

Miód lipowy w połączeniu z sokiem malinowym jest dalej jednym z najskuteczniejszych naturalnych leków walczących z grypą oraz przeziębieniem. Jeżeli poszukują Państwo pasieki, w jakiej tworzony jest naturalny miód lipowy – serdecznie zapraszamy do zakupu. Gwarantujemy, że nasz miód lipowy rozwiąże wiele kłopotów z przeziębieniem i infekcjami, równocześnie pokazując swoje plusy smakowe oraz aromatyczne.