/Modernistycznie zaprojektowane stoliki kawowe

Modernistycznie zaprojektowane stoliki kawowe

Funkcjonalne oraz designerskie ławy z funkcją rozkładania wykonuje marka MATO design z wysokiej jakości surowców. Ławy rozkładane w wysokim połysku idealnie wyrażą design wnętrza, w jakim będą zamieszczone. Nie mają dużych rozmiarów, a więc można je wykorzystać w salonach nieco mniejszych. Można je natomiast rozkładać, gdy odwiedzą nas znajomi.

Funkcjonalne elementy umeblowania jakimi są stoły wysoki połysk zwykle mogą więc spełnić rolę stolika kawowego, a w czasie spotkania z przyjaciółmi lub na małych imprezach w domu dają opcję rozkładania blatu, żeby zyskać maksymalny komfort. Ławy rozkładane z podanej oferty uchodzą za meble uniwersalne. Z jednej strony, jeżeli ktoś ma sporą przestrzeń ze względu na pokój dzienny złączony z jadalnią, staną się praktycznym elementem umeblowania w centrum pokoju dziennego. Z drugiej, w wypadku mniejszej przestrzeni ława rozłożona okaże się praktycznym elementem umeblowania. Nie zajmie dużo miejsca, a przyda się wtedy, gdy będzie potrzeba wykorzystania większego blatu. Jaśniejsze wybarwienie ław sprawi, że bez problemu wpasują się one do każdego wnętrza. Szczególnie natomiast mogą sprawdzić się we wnętrzach urządzonych w odwołaniu do designu skandynawskiego.

Szczególną uwagę w zaprezentowanych ławach zwraca wysoki połysk, jako efekt wykonania z płyty akrylowej Senosan 1800TopX. Blat w każdej ławie wyposażony jest w kulkowe synchroniczne prowadnice, ułatwiające jego rozkładanie. Ze względu na to, że wkładka wydłużająca przechowywana jest pod blatem stołu, zwykle salon będzie wyglądać gustownie. Na stronie MATO design można zaznajomić się z: wymiarami, opisem, wybarwieniem, jak i detalami odnoszącymi się do zakupu wskazanych ław. Poza ławą, dobrze będzie także sprawdzić stoliki kawowe tej firmy. Udostępnione są one w długości blatów od dziewięćdziesięciu do stu dwudziestu centymetrów oraz mają dowolne wysokości. Oznacza to, że kupujący ławę dostosuje ją do konkretnych wnętrz a także do własnych preferencji.