/Możliwość nabycia wysokiej jakości prostownic do włosów

Możliwość nabycia wysokiej jakości prostownic do włosów

Funkcjonalny, nowocześnie zaprojektowany a także bezpieczny w użytkowaniu osprzęt fryzjerski udostępniony jest w hurtowni Progress. To dzięki niemu efekty stylizacji fryzur okażą się zachwycające. Właściciel zakładu fryzjerskiego musi inwestować w sprzęt fryzjerski wysokiej jakości, który bezzwłocznie przełoży się na renomę jego zakładu pracy. Do najczęściej kupowanych akcesoriów w hurtowni Progress zaliczają się: suszarki, lokówki, prostownice do włosów, maszynki oraz trymery. Są to niezastąpione akcesoria z których można korzystać przez wiele lat, zapewniając komfortową pracę fryzjerkom w danym zakładzie. W hurtowni fryzjerskiej można zaopatrywać się także w akcesoria, które są konieczne do funkcjonowania sprzętów głównych. Do produktów takich zaliczają się: dyfuzory, uchwyty do suszarek, noże do maszynek do strzyżenia, maty jak i rękawiczki termiczne.

Konsumenci dobierający w hurtowni Progress osprzęt fryzjerski ma możliwość kupowania indywidualnie przystosowanych akcesoriów, dopasowanych do tego, jakim miejscem wokół siebie dysponuje fryzjerka w zakładzie. Kompletny osprzęt będzie można dostosować także do umiejętności fryzjerek zatrudnionych w danym salonie. Nowoczesny osprzęt fryzjerski udostępniony jest z gwarancją producencką.

Dlatego można liczyć na jego sprawne działanie przez wiele lat. Wszystkie gadżety sprawdzą się idealnie w salonie fryzjerskim, a klientki będą obsługiwane jak najlepiej. Przykładowo, suszarki bogatsze o opcję jonizacji tworzą jony ujemne. Jonizator zamyka łuski włosa, co powoduje, że włosy w efekcie nie są napuszone i będą w większej mierze gładsze. A na tym będzie zależeć klientkom salonów fryzjerskich nad wyraz często. Warto też zaopatrzyć się w prostownice, jakie nagrzewają się bardzo szybko a także bezzwłocznie oddają ciepło włosom. Czynność prostowania odbędzie się wobec tego sprawnie. W hurtowni Progress wybór będzie ogromny.