/Możliwość przeglądania archiwaliów z dotychczasowych eventów mających miejsce na terenie Nowego Sącza

Możliwość przeglądania archiwaliów z dotychczasowych eventów mających miejsce na terenie Nowego Sącza

Funkcja oglądania archiwaliów z niedawnych wydarzeń mających miejsce w Nowym Sączu jest tym, co osobom przeglądającym nowy sącz, a więc Portal Nowy Sącz podoba się najbardziej. Jest to na przykład znaczące dla redaktorów, jacy w gazetach lokalnych chcą opisywać to, co wydarzyło się w Nowym Sączu w ciągu ostatnich dni. Mało tego, w wielu sytuacjach mieszkańcy mają ochotę wrócić do tych wydarzeń, w jakich już wzięli udział. Mogą zobaczyć interesujące galerie ze zdjęciami z poszczególnych spotkań jak i zaznajomić się z nagraniami w dziale wideo.

Tutaj można przypomnieć sobie udział w wydarzeniu lub kiedy ktoś w czymś nie wziął udziału, a miałby chęć sprawdzić, jak konkretny event toczył się, to także ma tę okazję. I pomimo że ideą serwisu jest to, żeby najistotniejsze informacje, prosto z Nowego Sącza podawać systematycznie, to funkcja przeglądania, tego co już miało miejsce jest również zwracająca uwagę. Naturalnie, mieszkańcy z największą chęcią zajrzą do zbliżających się wydarzeń. Natomiast na równi chętnie zaznajomią się z archiwami oraz na przykład z wyróżnionymi na stronie głównej, najczęściej oglądanymi treściami. Strona jest przygotowana praktycznie.

Świadczy o tym chociażby wykazanie informacji na temat tego, jakie nowe wiadomości i w jakich działach zostały udostępnione. Wystarczy, że internauta wejdzie w newsa, jaki go ciekawi i natychmiast ma dostęp do znaczących treści. Nie da się ukryć, że mieszkańcy Nowego Sącza a także osoby przyjezdne, jakie chciałyby się dowiedzieć czegokolwiek więcej w temacie tego, w jaki sposób w tej chwili potoczy się życie w Nowym Sączu to grupy najczęściej zaglądające na tę witrynę. Wskazany serwis jest zaktualizowany nawet kilka razy w trakcie jednego dnia. I to, że jest okazja zaglądać do przeszłości, jaka miała miejsce w Nowym Sączu jest dodatkowym atutem strony o wartości informacyjnej.