/Nalepki na ścianę – jak uratować wygląd wnętrza mieszkania?

Nalepki na ścianę – jak uratować wygląd wnętrza mieszkania?

Każdy z nas zamieszkał kiedyś w swoim pierwszym mieszkaniu. Czy to wypożyczanym czy prywatnym jakkolwiek zawsze jest jakiekolwiek pierwsze, nie u rodziców. Zwykle na początku takie lokum świeci pustkami, jakimś materacem, może ławą, w najważniejszym wypadku są również jakieś dywany lub zasłony. Generalnie jednak panuje tam minimalizm do granic możliwości. Kiedy jest to mieszkanie wynajmowane tym o wiele bardziej nikt w nie nie inwestuje. Niemniej jednak jednak każdy chce wracać do kameralnego miejsca. Dlatego wymyślono grafiki na szkle Tulup. Zanim albowiem w mieszkaniu pojawią się jakiekolwiek obrazy czy zdjęcia, zazwyczaj straszą gołe ściany.

Wobec tego naklejki w przeróżnych kształtach o rozmaitej tematyce, w wielorakiej kolorystyce są ratunkiem dla gołych ścian. Wystarczy nakleić jednego ładnego dmuchawca żeby mieszkanie nabrało lekkości i ciepłego klimatu. Lub kilka kamieni by wprowadzić surowszy klimat, jeżeli takowy kochamy. Na innowacyjne mieszkanie to doskonała propozycja aby małym kosztem wypełnić puste przestrzenie.

A co najważniejsze-odbywa się to małym kosztem, bowiem naklejki nie są wartościowe. Każdy z nas doskonale wie, iż tak pieczołowicie malowane ściany oraz odświeżone mieszkanie zdecydowanie za prędko się brudzi. Nawet codzienne odkurzanie czy zmywanie podłóg nie uchroni nas przed ubrudzeniem ścian, jakie co parę lat wypada odświeżać.

Jeśli dom zamieszkują dzieci czy zwierzęta to ta częstość jest zdecydowanie pokaźniejsza. Zdarza się jednakże, iż już kilka dni po malowaniu, uderzymy w nią czym,ś coś na nią wylejemy (a zazwyczaj dzieje się to pierwszy raz od kilku lat, właśnie na świeżo pomalowaną powierzchnię). Albo co o wiele bardziej prawdopodobne- nasze dziecko uzna, że prekursorska zielona ściana jest znakomitym miejsce do narysowania pieska i reszty zwierzyńca. Żeby nie musieć malować jeszcze raz pełnej ściany czy nawet pokoju, wystarczy jedynie sięgnąć po nalepki na ścianę. Są one niedrogie, producenci oferują dużo wzorów i motywów, wobec tego jest w czym wybierać. Co więcej-oprócz zakrycia niechcianych obrazków na ścianie, jednocześnie upiększamy nasze wnętrze interesującymi detalami dekoratorskimi. Przyjemne z pożytecznym.