/Nowoczesne osiedle dwupoziomowych apartamentów w pobliżu stolicy Małopolski

Nowoczesne osiedle dwupoziomowych apartamentów w pobliżu stolicy Małopolski

Konstelacja 2E to nowoczesne osiedle dwupoziomowych apartamentów w pobliżu Krakowa. Jest to miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w nowoczesnych przestrzeniach i ekskluzywnej okolicy. Mieszkania mają dowolną powierzchnię. Do każdego z nich przylega prywatny ogródek, zielony dach oraz jedno lub dwa miejsca parkingowe. To oddziałuje na wygodę. Zielone dachy to uzupełniająca powierzchnia, służąca relaksowi.

Osoby poszukujące domu doceniają to wyjście. Osiedle wygląda stylowo i nie jest dziwne, że wiele rodzin z dziećmi chce tutaj zamieszkać. Młodzi rodzice, którzy pracują w Krakowie mogą na jego obrzeżach odnaleźć apartament w doskonałym standardzie i nie przejmować się zgiełkiem miasta.

Dobrze będzie zajrzeć na stronę, na jakiej prezentowany jest mieszkanie zielonki i zobaczyć, jak duży standard jest oferowany. Można przeglądać zdjęcia osiedla oraz mieszkań. Można także w tym samym czasie zarezerwować wybrane przez siebie lokum. Do wyboru są 4 typy apartamentów, jakie mają powierzchnię użytkową od sześćdziesięciu czterech do dziewięćdziesięciu dwóch metrów kwadratowych. Apartamenty mają oddzielny ogródek, zielony dach oraz jedno lub dwa miejsca do zaparkowania. Pomieszczenia w dwupoziomowych mieszkaniach zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby każdy mógł osobiście utworzyć taką przestrzeń, na jakiej mu będzie zależało. Można też skorzystać z opcji wykończenia mieszkania pod klucz.

Deweloper współpracuje albowiem z firmą IMPERIUM WNĘTRZ. Na dodatek można korzystać z oferty FM Kuchnie, obejmującej na równi klasyczne, jak i nowoczesne kuchnie marki NOBILIA i ATLAS KUCHNIE. Równocześnie można też zamówić całe wyposażenie AGD do zabudowy oraz armatury kuchennej. O dużym standardzie wykończenia mieszkań na tym osiedlu świadczą: pompa ciepła z opcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi tarasowe, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód a także altany śmietnikowe. Na ulicy znajduje się również oświetlenie.