/Pionier w produkcji czujników ozonu: Ozon Food

Pionier w produkcji czujników ozonu: Ozon Food

Pionier w produkowaniu czujników ozonu, a więc Ozon Food każdy produkt z takiej kategorii produkuje od podstaw. Oznacza to, że każdy ze sprzętów może być zrobiony zgodnie z osobistymi potrzebami przedsiębiorstwa, w jakim będzie on wykorzystywany. Technologiczne mierniki ozonu w powietrzu zrobione są razem ze specjalistycznym oprogramowaniem do pomiarów. Są niezawodne, bo robi się je z wysokiej jakości części. Co ważne, zamawiając ten wyrób nie trzeba się znać na jego obsłudze, bo eksperci zapewniają intuicyjne programowanie całego sprzętu a także przygotują szkolenie, gdy pojawi się taka potrzeba.

Urządzenia wyglądają wzorowo na równi pod względem posiadanych opcji, jak i estetyki. Czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 to osprzęt kompaktowy, aczkolwiek o doskonałych parametrach użytkowych. Jego precyzja oddziałuje na dalszą wydajność ekonomiczną ozonowania oraz bezpieczeństwo podczas stosowania. Taki sprzęt idealnie sprawdza się w mniejszych zakładach przetwórstwa spożywczego. To zamawiający podejmuje decyzję o tym, czy potrzebuje jeden czujnik, czy może chce mieć parę modeli. Przystosowanie do niższych parametrów pracy, wysoka klasa wodoszczelności a także wykonanie z tworzywa sztucznego odpornego na zniszczenie to spore walory podanego sprzętu. Ozon Food wykonuje okresowe przeglądy czujnika, aby klient miał gwarancję, że funkcjonuje on bez zarzutów.

Mierniki są każdorazowo skalibrowane indywidualnie, a o ile potrzebny jest ich serwis, wszystko przebiega sprawnie. Szczegółowa specyfikacja wyrobu znajduje się na stronie www. Mierniki O3 wytwarzane przez Ozon Food są innowacyjne, działają bezawaryjnie i pozwalają wprowadzać zmiany w konkretnej firmie. Ozon, o ile ma dać dobre wyniki w konkretnej firmie, musi być dostarczony w optymalnej ilości. Należy pomierzyć stężenie ozonu w zakładzie pracy, a urządzenie nadaje się do tego bardzo dobrze.