/Pomoc w pozyskaniu dofinansowania na systemy fotowoltaiczne

Pomoc w pozyskaniu dofinansowania na systemy fotowoltaiczne

O tym, że audyt energetyczny to baza do wykonania paneli słonecznych przekonują eksperci z przedsiębiorstwa Easy Energy Solar. Panele słoneczne robione w tym przedsiębiorstwie są niezawodne, bezpośrednio ze względu na szybciej przeprowadzony monitoring i wyciągane z niego wnioski. Doświadczeni pracownicy poznańskiej firmy sprawdzą, czy inwestycja w instalację fotowoltaiczną będzie dla danego klienta opłacalna. Wielkość instalacji fotowoltaicznej musi być za każdym razem dopasowana w odwołaniu do zapotrzebowania obiektu w energię elektryczną.

Wszechstronny audyt energetyczny wskazuje: zapotrzebowanie na prąd, wybór adekwatnej mocy fotowoltaiki, rodzaj paneli jakie trzeba wykorzystać, kwotę za montaż, poziom zredukowania zanieczyszczeń, jakie wyemitowane są do atmosfery. Można będzie w związku z tym nabrać przekonania, jakie panele słoneczne będą najkorzystniejsze. Co znaczące, w Easy Energy Solar audyt wliczony jest w kosztorysy obejmujące montowanie instalacji fotowoltaicznej. Precyzyjna analiza pozwala ustalić odpowiednią moc i rozłożenie modułów. Mało tego, w wykonanym audycie można otrzymać wiadomości o tym, jakie są potrzeby konsumentów oraz gdzie dokładnie muszą znaleźć się konkretne panele.

Zadecydowanie o tym, czy konstrukcja musi znajdować się na dachu budynku, czy na ziemi podniesie w dalszych latach produkcję energii oraz będzie znaczące z punktu widzenia bezpieczeństwa. Sprawdzone będzie też zacienienie, co umożliwia wygenerować jak największą ilość energii z promieniowania słonecznego. Przedsiębiorstwo Easy Energy Solar proponuje też pomoc w uzyskaniu dopłaty a także w wyborze optymalnej opcji sfinansowania inwestycji. Kiedy zaś klienci będą zdecydowani, to zamontowanie instalacji zrobią też eksperci z tej firmy. Na zrobione panele dawana jest gwarancja wydajnego działania do ćwierć wieku. To kolejny powód do rozpoczęcia współpracy z zaprezentowaną marką. Polecane usługi wystosowane są dla osób mieszkających na terenie Wielkopolski.