/Poznaj najlepsze sposoby na skuteczne reklamowanie siebie i swojej firmy

Poznaj najlepsze sposoby na skuteczne reklamowanie siebie i swojej firmy

Litery blokowe, czyli litery przestrzenne, są niezwykle skuteczną opcją outdooru. Lubiane są głównie przez właścicieli sklepów, knajp czy innych tym podobnych lokali. Ich duże gabaryty z dużej odległości przyciągają wzrok przechodniów i daja pewność, że promowany w ten sposób lokal zostanie zauważony już z daleka. Wzmocnić to można, zastępując zwyczajne litery blokowe literami podświetlanymi. Są one wytwarzane trochę inaczej, ponieważ aluminiowe boki takich liter są powlekane oczekiwanego przez klienta koloru lakierem, a ich wnętrze oświetlone jest neonami, świetlówkami albo diodami LED, przy czym ta ostatnia opcja zdobywa coraz większą popularność, gdyż jest najwygodniejsza, bo w jej przypadku nie ma problemu w postaci często zużywających się świetlówek, które wymagają częstej wymiany.

Dlatego litery podświetlane diodami LED szybko wypierają z użycia te podświetlane za pomocą starszych technologii, a litery podświetlane w ogóle, bez względu na rodzaj oświetlenia, stanowią dużo bardziej efektywną formę promocji niż litery bez oświetlenia.Właściciele firm zainteresowani zakupem kasetonów reklamowych dla rozreklamowania swojej firmy mogą wybierać spośród wielu proponowanych wariantów. Taki typ reklamy można zamieszczać zarówno na zewnątrz, na przykład na frontach budynków, jak też w pomieszczeniach.

W zależności od oczekiwań reklamy takie mogą być małe, o wymiarach zwykle do 1,5×1,5 m, ale także wielkie – tu nie ma ograniczeń, uzależnione jest to tylko od oczekiwań klienta. Kasetony tworzy się zwykle z profili aluminiowych, ocynkowanej blachy i metaplexu, który umieszczany jest na frontowej części kasetonu. Istnieje także bardziej ekskluzywna postać takiego typu nośnika reklamy tworzona z dibondu, czyli kompozytu PCV i aluminium. Podstawową zaletą stanowiącą o wyższości takiego rodzaju kasetonu jest frezowanie wzorów na aluminiowej ramie z wykorzystaniem frezarki. Daje to szalenie interesujący efekt świetlny, bo światło w zetknięciu z wykonanymi frezarką wzorami ulega rozproszeniu, co podnosi atrakcyjność kasetonu dla odbiorców. Taki rodzaj kasetonów jest oczywiście nieco bardziej kosztowny od zwyczajnego. Sprawdź ofertę agencji reklamy Lippol Signs tutaj: reklamki.pl