/Profesjonalny zespół pracowników, który projektuje instalacje ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji

Profesjonalny zespół pracowników, który projektuje instalacje ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji

Przedsiębiorstwo THERMOKOMFORT zajmuje się kompleksowym zaprojektowaniem i instalowaniem zintegrowanych systemów HVACR w obiektach mieszkalnych oraz na terenie inwestycji wielkopowierzchniowych. THERMOKOMFORT specjalizuje się w perfekcyjnej obsłudze w zakresie: chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła jak i instalacji sprężonego powietrza. Poszczególne instalacje pochodzą od renomowanych producentów z całego świata. THERMOKOMFORT ma konieczne kwalifikacje UDT.

Dlatego nie należy się martwić, że coś będzie niewłaściwie zrobione. W dodatku, zleceniodawcy mogą oczekiwać na korzystanie z dodatkowych usług z zakresu: kursów, serwisowania instalacji a także pogotowia technicznego. Wykwalifikowani specjaliści oferują indywidualne, dopasowane opcje do każdej branży. Są oni mobilni, dlatego zrealizują inwestycje w całej Wielkopolsce. Wszechstronna obsługa technologiczna i serwis zawierają świadczenia jakimi są:
– poradnictwo i analiza stanu technologicznego instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych,
– modernizacja poprzez wprowadzenie nowych technologii,
– serwis w ramach gwarancji oraz pogwarancyjny,
– osobistą sieć zespołów serwisu,
– konserwację maszyn oraz systemów chłodniczych, klimatyzacji, wentylacyjnych oraz pomp ciepła,
– robienie przeglądów okresowych oraz specyficznych dla konkretnej instalacji,
– aktualne naprawy, w celu utrzymania wydolności eksploatacyjnej, przeprowadzone w innowacyjnie uposażonym parku maszyn i przy użyciu instalacji sanitarnych
HVAC-R.

Klimatyzacje perfekcyjnie sprawdzą się chociażby jako klimatyzacja do domu i faktycznie warto je uwzględnić. Wskazana firma ma ponad 20letnie doświadczenie w proponowanych usługach do jakich wliczają się między innymi klimatyzacja do firmy albo serwis klimatyzacji, a więc specjalistom z tej branży warto zaufać. Wszechstronna obsługa w obrębie: chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i instalacji sprężonego powietrza jest tutaj na wysokim poziomie.