/Propozycja dla miłośników Aperolu – Ramazzotti Spritz

Propozycja dla miłośników Aperolu – Ramazzotti Spritz

Aperol to drink, jaki już od jakiegoś czasu wiedzie prym. Zwłaszcza pośród kobiet, o wygórowanych preferencjach odnośnie smaku alkoholi. Warto w takim razie orientować się, że jest opcja dla miłośników Aperolu. To Ramazzotti Spritz. Na stronie Tragos Del Mundo można znaleźć cały sposób przygotowania. I przekonać się, że przygotowanie nie jest skomplikowane.

Tuż pod sposobem przygotowania znajdują się także odnośniki do następnych trunków, o zbliżonych walorach posmakowych. Z tego powodu warto zajrzeć pod link https://www.tragosdelmundo.cl/ramazzotti-trago/ i nabrać przekonania, że istnieje coś równie pysznego jak modny Aperol. Ramazzotti to wino musujące o oryginalnym smaku i dobrym aromacie. Jest to napój lżejszy, wobec czego będzie smakować szczególnie w upalne dni. Interesująca receptura bazuje na walorach smakowych róży chińskiej i kwiatu pomarańczy. Jest to naprawdę nietuzinkowe połączenie smakowe.

Napój ten idealnie zastępuje Aperol. Wielbiciele słodkich i musujących trunków nie będą zawiedzeni, gdy posmakują Ramazzotti Spritz. Do zrobienia potrzebne są: Ramazzotti, woda gazowana, róża chińska plus spora ilość lodu. Sporządzenie nie jest ciężkie i nie zabiera wiele czasu. Do dużej szklanki wsypuje się lodu. Kolejno 1/3 szklanki trzeba wypełnić różową przystawką Ramazzotti. Do szklanki dolewa się preferowane wino musujące. Finalnie, uzyskany trunek dekoruje się kilkoma liśćmi mięty.

Otrzymany smak jest szczególnie rześki. Miłośnicy niezbyt mocnych trunków polubią tę propozycję. Zwłaszcza kobiety, dla których liczy się to, aby zasmakować czegoś lekkiego, a zarazem rześkiego. Nie da się zaprzeczyć, że Ramazzotti Spritz to doskonała alternatywa na wieczór w gronie koleżanek albo na imprezę ze znajomymi w gorący dzień. Zagwarantowane jest, że jeśli ktokolwiek raz posmakuje tego trunku, to na długo zapisze się do menu jego ulubionych koktajli alkoholowych.