/Rzetelna kancelaria adwokacka, w jakiej można korzystać z usług dotyczących wszystkich dziedzin prawa

Rzetelna kancelaria adwokacka, w jakiej można korzystać z usług dotyczących wszystkich dziedzin prawa

Iwona Cebo – Kubiczek posiada w Dąbrowie Górniczej profesjonalną kancelarię adwokacką, w której można skorzystać z usług dotyczących wszystkich gałęzi prawa. Można wobec tego korzystać z pomocy specjalistki, jeśli nasza sprawa odnosi się do: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego, czy też edukacji lub szkolnictwa. Indywidualne ukierunkowanie oraz pasja adwokatki sprawiają, że w dziedzinie adwokaci dąbrowa górnicza zajmuje ona pozycję liderki. Przede wszystkim, jest ona doceniana za efektywność w poradnictwie i w rozwiązywaniu prawnych zagadnień. Propozycja usług wystosowana jest na równi do klientów prywatnych, jak i dla przedsiębiorców. Obsługa prawna poza doradztwem obejmuje reprezentację klientów przed sądami administracyjnymi a także przed organami administracyjnymi.

Perfekcyjna znajomość dziedzin prawnych i dwudziestoletnie doświadczenie dają zainteresowanym pewność, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie ich bardzo dobrze reprezentować. Co istotne, jej kancelaria nawiązuje współpracę także ze znanymi kancelariami na całym świecie, wobec czego kiedy jakąś sprawę trzeba rozwiązywać poza granicami kraju, to także Iwona Cebo – Kubiczek może w tym pomagać. Klienci prywatni, którzy zgłaszają się do takiej kancelarii mogą oczekiwać na: porady prawne, wsparcie w opracowaniu treści wielu umów, pozwów i innych pism procesowych.

Głównie, klienci skorzystają tutaj ze wsparcia w obrębie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy, a także w obrębie udzielania odszkodowań i ściągania należności. Prawo karne i prawo administracyjne to następne dziedziny, w jakich można liczyć na wsparcie ekspertki. Dodatkowo, można liczyć, że Iwona Cebo – Kubiczek pomoże w: wystosowaniu skarg do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w opracowaniu opinii prawnych, doradzaniu w zakresie prawa własności intelektualnej i prawa budowlanego. O ile jest taka konieczność, to w imieniu klientów będzie brała udział w negocjacjach różnego rodzaju i będzie reprezentować interesantów w sądzie.