/Sitodruk Kraków – jakie możliwości daje ta technologia?

Sitodruk Kraków – jakie możliwości daje ta technologia?

Nadruki na odzież to popularny sposób indywidualizowania ubrań. Przeróżne typy takiej odzieży na ogromną skalę wykorzystują przedsiębiorstwa. Odpowiednio wykonane nadruki pozytywnie wpływają na prestiż firmy oraz pozwalają na skuteczniejszy podział obowiązków między pracownikami.

Sitodruk Kraków – co wyróżnia dobry nadruk firmowy?

  1. świetne oddanie kolorów

W przypadku nadruków bardzo łatwo poznać rozwiązania słabej jakości. Gdy mamy do czynienia z takim problemem logo, napisy lub inne grafiki mają nieatrakcyjną, spłowiałą barwę. Czasem taki efekt jest zamierzony, ale przeważnie od nadruków oczekujemy zupełnie czegoś innego. Jeśli jednak projekt zakładał żywe, intensywne barwy, a koszulki z firmowym nadrukiem wyglądają smutno i nieatrakcyjnie, firma odpowiedzialna za to zadanie nie zrealizowała zaleceń klienta. Rzetelni usługodawcy potrafią dobrać metodę, żeby produkt wyglądał dokładnie tak, jak spodziewa się tego klient.

  1. brak widocznych detali

Tu znowu warto zaznaczyć, że czasami efekt rozmycia jest po prostu pożądany. O nieprawidłowo zrealizowanym zleceniu możemy mówić, gdy projekt był wypełniony różnorodnymi detalami, uatrakcyjniającymi grafikę, a końcowy efekt wygląda nieatrakcyjnie i ma niewiele wspólnego z naszym zamysłem.

  1. bezproblemowe pranie

Koszulki z własnym firmowym nadrukiem powinny jak najdłużej wyglądać atrakcyjnie. Nadruk firmowy wykonany w przestarzałej technologii po kilku praniach nie będzie już ozdabiał odzieży, tylko zacznie ją szpecić. Odzież, która wygląda w ten sposób, nie będzie reprezentować marki w należyty sposób. Koszulki z nadrukiem, oferowane w sklepie BHP KQS z Krakowa, wykonane są z pomocą nowoczesnych metod. W efekcie klienci przez dłuższy czas mogą cieszyć się atrakcyjnie wyglądającą odzieżą pracowniczą i gadżetami reklamowymi.

 

Zalety nadruków na odzież, czyli z czego wynika popularność tego rozwiązania

Największym plusem ubrań z nadrukiem jest to, że brak tu jakichkolwiek ograniczeń. Firma ma więc szansę samodzielnie określić, co ma przedstawiać nadruk. Taki unikalny przekaz to świetny sposób na reklamę. Na uwagę zasługuje również bardzo szerokie zastosowanie nadruków. Sprawdzą się m.in. podczas takich wydarzeń, jak targi czy konferencje, wzmacniając rozpoznawalność naszej marki. W tym miejscu warto wspomnieć o tym, że dzięki różnorodnym metodom nanoszenia nadruku, można skutecznie wybrać taki sposób nadruku, który sprawdzi się najlepiej w konkretnym zleceniu.