/Śliczny wygląd to zdrowy wygląd – wsparcie nowoczesnej technologii

Śliczny wygląd to zdrowy wygląd – wsparcie nowoczesnej technologii

Współcześnie jesteśmy w stanie wyróżnić cztery typy urody. Nawiązują one w swoich nazwach i opisach do poszczególnych pór roku. Obok wiosny oraz lata, występuje też jesień oraz zima. Osoba o urodzie jesieni znamionuje się gładką, jasną skórę. Cera ma zwykle odcień kości słoniowej lub też złocisto-beżowej brzoskwini. Oczy, a dokładniej mówiąc ich kolor również nawiązuje do koloru brązowego, złotego, czy także zielonego. Sporadycznie wolno spotkać niebieski lub błękitny. Włosy mają zawsze ciepły blask. Przechodzą one rozmaite przemiany. Począwszy od jasnego, a przerwawszy na brązowym. Na końcu jest zima. Osoby kwalifikujące się do tej kategorii znamionują się niesłychanie jasną, porcelanową skórą. Damy o takim wariancie urody słabo się opalają, do granic możliwości na delikatny oliwkowy brąz. Oczy mają w głównej mierze ciemną oprawę, a tęczówka musi posiadać zdecydowany kolor. A to znaczy ciemnobrązowy, zielony, orzechowy, lub ciemnoniebieski. Włosy bezsprzecznie są koloru ciemnego.

Jeżeli nawet dziewczynka w dziecięctwie była blondynką to, gdy dorośnie ma ciemnobrązowe, czy też czarnobrązowe. W troszczeniu się o urodę na pewno pomoże kriolipoliza urzadzenie. Będąc za granicą jesteśmy w stanie usłyszeć, czy też odnotować, że damy o typie słowiańskim radują się wielkim zainteresowaniem. Pod tą kategorią kryją się przede wszystkim osoby o bladych, klarownych karnacjach cery. Zielonych, czy też niebieskich oczach i bezsprzecznie długich blond włosach w kolorze pszenicy i drobnej budowie ciała. Damy takie znajdują się w głównej mierze w krajach Europy Wschodniej. A mianowicie na Ukrainie, Słowacji, w Rosji, jak i również Polsce. Ten rodzaj urody był zawsze i nieprzerwanie jest ceniony przez architektów mody.

Bo dziewczyny o urodzie słowiańskiej bezbłędnie sobie radzą w świecie mody, a co za tym idzie odnoszą obezwładniające sukcesy. Uroda słowiańska szczególnie cieszy się powodzeniem u obywateli południowych krajach europejskich. Wypływa to z faktu, że tam po prostu kobiety wyglądają gruntownie inaczej. Na wygląd również wpływ ma położenie danego państwa i klimat jaki w nim dominuje. Gdyż osoby mieszkające naturalnie w słonecznych regionach skazane są na prędsze starzenie się skóry. Na odwrót do osób zasiedlających na północy.