/Spora wiedza oraz praktyczne umiejętności specjalistów z zakładu Truck Opony s.c.

Spora wiedza oraz praktyczne umiejętności specjalistów z zakładu Truck Opony s.c.

Spora wiedza oraz użyteczne umiejętności ekspertów z firmy Truck Opony s.c., jacy prowadzą mobilny serwis opon dla aut ciężarowych sprawiają, że serwis cieszy się zaufaniem pośród kierowców z Wielkopolski i innych. Mobilny serwis wulkanizacyjny to rozwiązanie nowoczesne, z jakiego robi użytek chętnie wielu kierowców będących w trasie.

Zwłaszcza gdy chodzi o samochody ciężarowe. W autach osobowych jest to albowiem nie tak duży kłopot. Specjaliści z mobilny serwis wulkanizacyjny tir wiedzą o tym, że przebita opona w samochodzie ciężarowym jest już w większym stopniu kłopotliwa. Opony w takich autach narażone są na większe obciążenia, natomiast ich naprawa może być trudna. Jest także mniej serwisów stacjonarnych jakie zajmują się zmianą ogumienia w tirach. Z uwagi na specyfikę jazdy opony w samochodach ciężarowych najczęściej mogą psuć się także w trasie. Nie w każdym przypadku kierowcy mogą bez problemu zjeżdżać w bezpieczne oraz odpowiednie miejsce z autostrady.

Często nie ma także na to czasu, o ile zlecenie ma wysoki priorytet pod względem czasu wykonania. I właśnie w tych okolicznościach sprawdzi się mobilny serwis opon. Natychmiast po tym, jak kierowca udzieli informacji o usterce, serwisanci podjeżdżają na miejsce podane przez zleceniodawcę z całym sprzętem. To zapewnienie prawidłowego montażu oraz demontażu opon ciężarowych w różnym rozmiarze.

Wykonane mogą być także inne usługi: pogłębienie bieżnika opon, naprawa opon na zimno i na gorąco, sprawdzenie ciśnienia w oponach oraz wyważanie kół zależnie od rodzaju felgi z wykorzystaniem techniki tradycyjnej lub proszkowej. Zapoznając się z opiniami na temat mobilnego serwisu, jakie umieszczone są na jego stronie szybko można wywnioskować, że warto skorzystać z tych świadczeń. W branży oponiarskiej firma ma on ponad 20letnie doświadczenie, a jej pracownicy systematycznie się rozwijają w związku z czym żadne ze zleceń nie jest wyzwaniem. Firma nawiązała współpracę z dużymi hurtowniami i z producentami opon.