/Sprawne maszynki do strzyżenia włosów jako niezbędny sprzęt w każdym zakładzie fryzjerskim

Sprawne maszynki do strzyżenia włosów jako niezbędny sprzęt w każdym zakładzie fryzjerskim

Pośród licznych produktów znajdujących się w hurtowni Progress można też zamówić profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów jako ważny sprzęt w każdym zakładzie fryzjerskim. Dobrze będzie kupować takie o zwiększonej mocy, a propos których wiadomo, że mogą poradzić sobie nawet z grubymi oraz gęstymi włosami. Mocne maszynki do włosów będą też bardziej wydajne oraz można spodziewać się, że w konkretnym zakładzie posłużą na dłużej. Nie będą się zacinały i nawet przy dużej częstotliwości pracy nie będzie niebezpieczeństwa, że zepsują się.

Kupujący sami decydują, czy zakupią maszynki do strzyżenia na kablu, czy z akumulatorem. Należy jednak pamiętać o tym, że maszynki akumulatorowe mają wyznaczony czas funkcjonowania, od ładowania do ładowania. Z kolei, maszynki do strzyżenia włosów z kablem umożliwiają funkcjonowanie w trybie stałym, aczkolwiek należy liczyć się z tym, że kabel może ograniczać ruchy. Dobrze będzie także nakierować uwagę na wysoką jakość dodatków do maszynek. Są nimi: noże, oliwki, nasadki, a także szczoteczki do czyszczenia. Coraz częściej w hurtowni Progress zaopatrują się też posiadacze barbershopów. W tych miejscach trzeba bowiem mieć wysokiej jakości maszynki. W osprzęcie dla barberów sporą uwagę przykłada się do siły działania maszynki.

Tradycyjne maszynki, do użytku prywatnego działają na elektromagnes, natomiast dedykowane dla barberów oraz salonów fryzjerskich mają silnik wirnikowy, wyróżniający się nad wyraz długą wytrzymałością. Poza mocą maszynki ważne jest to, czy maszynka do strzyżenia jest na kablu, czy ma zasilanie sieciowe. Dostępne są również suszarki akumulatorowe. Specjaliści z hurtowni podkreślają natomiast, że najbardziej wszechstronne są maszynki akumulatorowo – sieciowe. Trzeba też zwracać uwagę na ilość funkcji maszynki pod kątem szans na wyregulowanie długości strzyżenia. Dobrze będzie także dobierać gadżety dodatkowe, jakimi są wymienny nóż, czy nasadki.