/Strona na której znajdują się ogłoszenia z najpopularniejszych serwisów o nieruchomościach

Strona na której znajdują się ogłoszenia z najpopularniejszych serwisów o nieruchomościach

Ponadto, że Fliper funkcjonuje jako intuicyjnie opracowana wyszukiwarka prezentująca obiekty z rynku wtórnego to funkcjonuje również jako witryna branżowa dedykowana dla osób szukających mieszkania. Blog tematyczny umożliwia pozyskać odpowiedzi na tak istotne zagadnienia jak: na co skierować uwagę nabywając pierwsze
mieszkanie do wynajęcia, lub jak szukać najatrakcyjniejsze przykłady nieruchomości. Na blogu wszystkie posty są godne zauważenia, merytoryczne i umożliwiają dogłębniejsze zorientowanie się w branży.

Internauci mogą też doinformować się, jak skorzystać z samej wyszukiwarki. Fliper jako system do selekcji ofert mieszkań jak i wyszukiwarka lokum pod jedną postacią sprawdzi się doskonale. Wyszukiwarka ogłoszenia nieruchomości w jednym miejscu jest na tyle unowocześniona, że gromadzi także nieruchomości z licytacji egzekucyjnych. Taki monitoring branży nieruchomości zadedykowany jest nie tylko osobom prywatnym, ale również osobom zatrudnionym w agencjach nieruchomości.

Nieskomplikowana obsługa, opcja pozyskania zawiadomień, jak i opcja indywidualnego ustawienia wyszukiwani motywują do zrobienia użytku z Flipera. W im większym stopniu precyzyjnie określi się, czego poszukujemy – w tym większym stopniu da się zaoszczędzić swój czas. Na tyle nowocześnie przygotowana wyszukiwarka przesyła informacje nawet w 60 sekund po tym, jak konkretne ogłoszenie zostało dodane na witrynie portalu o nieruchomościach. W efekcie, internauta w parę minut ma okazję zapoznać się z wiadomościami z wiodących serwisów.

Nowe ogłoszenia ma okazję zobaczyć od razu, na smartfonie. To przydatne na równi dla właścicieli agencji nieruchomości, jak i dla osób prywatnych. I to bezpośrednio dla takich dwóch grup Fliper jest stworzony. Każdy klient osobiście dopasowuje opcje na bazie których sprawdza znane portale branżowe. Indeks ofert udostępniony jest bez duplikatów, co pozwala oszczędzić czas i wskazuje profesjonalizm Flipera. Serwis jest systematycznie rozbudowany.