/Świadczenia proponowane przez auto pomoc w Żyrardowie

Świadczenia proponowane przez auto pomoc w Żyrardowie

Świadczenia proponowane przez auto pomoc w Żyrardowie, a więc przez zakład Pomoc Drogowa Badoś są kompleksowe. Klienci, którzy skontaktują się z pracownikami firmy mogą oczekiwać na wykonanie usług jakimi są: przywiezienie benzyny, naładowanie akumulatora, dowóz wybranych podzespołów, awaryjne odpalenie pojazdu, skorzystanie z samochodów zastępczych, zabezpieczanie auta na parkingu firmowym, wyciąganie samochodu z rowu, naprawy wulkanizacyjne, albo usuwanie niewielkich usterek mechanicznych na miejscu zdarzenia przez wykwalifikowanego mechanika mobilnego.

Każdorazowo, zakres usług przystosowany jest do konkretnego zdarzenia. Auto pomoc prosperuje przez całą dobę. Dyżury spełniane są przez siedem dni tygodniu. Dlatego w przypadku stłuczki usterki nie ma trudności z tym, by kontaktować się z przedstawicielem warsztatu.

Przewożone na lawecie mogą być samochody o różnej masie, gdyż warsztat dysponuje holownikami powyżej 3,5 tony. W tym obszarze Pomoc Drogowa Badoś funkcjonuje nie tylko na terenie Żyrardowa oraz okolic, lecz też na terenie całej Polski, jak i w Europie. Pomoc drogowa Żyrardów potrafi sprowadzać zepsuty pojazd z wybranego miasta na terenie kraju lub z zagranicy, co jest bardzo komfortowe dla kierowców i umożliwia prędkie, kolejne włączenie się do ruchu drogowego. Na witrynie www warsztatu szczegółowo wskazane są tereny funkcjonowania mechaników. Można także za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego zadać pytanie ekspertom oraz oczekiwać na bezzwłoczną odpowiedź.

Doskonała obsługa klienta motywuje do korzystania z usług zaprezentowanej pomocy drogowej. Wszystkie lawety wyposażone są w specjalistyczny sprzęt, umożliwiający nie tylko przetransportować w bezpiecznych warunkach pojazd. Da się też na miejscu zmienić koła lub przykręcać wykręconą śrubę, podczas gdy zrobi użytek z mobilnego mechanika. Jak więc widać, to auto pomoc, jakiej warto zaufać. Pojazd zostanie naprawiony w niewygórowanej cenie.