/Szansa wykorzystania pomocy wykwalifikowanego trychologa

Szansa wykorzystania pomocy wykwalifikowanego trychologa

Możliwość skorzystania z pomocy wykwalifikowanego trychologa w gabinecie medycyny estetycznej Centrum Estetica to usługa, z jakiej klienci robią użytek bardzo często. Specjalistka Magda Kulik – Kopka posiada wykształcenie kierunkowe nie tylko z obszaru trychologii, ale też kosmetologii, technologii żywności oraz mikroodżywiania. Dzięki temu, może kompleksowo udzielać pomocy osobom, które przychodzą do niej z problemami takimi jak: wypadające włosy, łysienie, świąd, czy choroby na obszarze głowy. Zaprezentowana trycholog wrocław w pierwszej kolejności przeanalizuje stan skóry głowy klientki, sprawdzając szczegółowo włosy wraz z cebulkami. Ma to za zadanie ustalać przyczynę powstania łuszczycy, łupieżu, albo łojotokowego zapalenia skóry. Badanie takie jak trichoskopia ma miejsce przy wykorzystaniu mikrokamery.

Kolejne zaś badania są rekomendowane w zależności od tego, jaka będzie diagnoza. W wybranych przypadkach zrobiona zostaje Tkankowa Analiza Pierwiastkowa Włosów. Dogłębna analiza jest bazą do ustalenia indywidualnego harmonogramu terapii a także pielęgnowania. Klienci otrzymują też zalecenia powiązane z przydomową pielęgnacją, suplementowaniem i sposobem odżywiania. Z usług doświadczonej ekspertki robią użytek na równi kobiety, jak i mężczyźni. Terapia trychologiczna z jakiej korzystają w Centrum Estetica jest indywidualnie dopasowanym kompletem zabiegów, w seriach od trzech do dziesięciu w odstępach od 7 do 30 dni. Leczenie obejmuje techniki: naturalne, kosmetyczne, nowoczesne, fizykoterapeutyczne a także dermatologiczne.

Propozycja usług obejmuje na przykład: peelingi skóry głowy, prądy Dansorwala, jonoforezę, sonoforezę, mezoterapię igłową i bezigłową, mikronakłucia oraz wiele innego rodzaju świadczeń. Obszar kuracji trychologicznej dostosowany jest zaawansowaniem do wymagań określonych klientów. Wprowadzona jest równocześnie terapia uderzeniowa, przystosowana do potrzeb skóry oraz włosów, terapia podbudowująca zawierająca konkretną dietę i suplementowanie oraz terapia podtrzymująca i zachowawcza, bazująca na odpowiedniej pielęgnacji w domu. W gabinecie wykorzystywany jest innowacyjny laser ekscymerowy, do leczenia objawów bielactwa, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry lub łysienia plackowatego.