/Szybka randka w sieci – jak to działa?

Szybka randka w sieci – jak to działa?

Ludzie w swoim życiu wykorzystują dużo rodzajów randek. Między randkami standardowymi czy internetowymi występuje też tak zwana prędka randka. Szybka randka polega na tym, że ludzie wpisują się na pewnego rodzaju listę. Gdy jest już zebrana właściwa liczba osób do zabawy, bowiem tak można taki rodzaj randki nazwać, organizowane jest dla wszystkich spotkanie. W większości wypadków takie spotkania są organizowane w kawiarniach lub innych tego rodzaju lokalach, gdzie są stoliki, przy których mogą usiąść dwie osoby. Grupa dobierana jest w tej samej liczbie kobiet jak oraz mężczyzn, aby było wszelkich po równo. Każdy z uczestników powinien mieć ze sobą kartkę i długopis.

Przy jednym stoliku znajdują się tylko dwie osoby, kobieta oraz mężczyzna. I tu rozpoczyna się zabawa. Organizator ze stoperem w ręku mówi start oraz włącza stoper. Jakakolwiek z par ma w większości wypadków około piętnastu minut na rozmowę.

W tym czasie pary robią swoje pierwsze rozeznanie na temat drugiej osoby. Mają ten czas na rozmowę, zadanie pytań i zrobienie sobie notatek. Po ustalonym czasie organizator mówi stop i następuje zmiana. Z reguły kobiety siedzą przez cały czas przy jednych stolikach a mężczyźnie się zmieniają. Zabawa trwa do momentu aż wszystkie kobiety odbędą rozmowę z każdym mężczyzną. Po całym tym bieganiu i rozmowach każdy z członków wpisuje na kartkę dwie bądź też trzy osoby, które wzbudziły najogromniejsze zainteresowanie i właśnie z nimi chcieliby dokończyć rozmowę. Jeżeli dane pary wpiszą tak samo to organizator umawia je na odrębną nową randkę. Z szybkich randek korzystają zarówno osoby młode jak oraz starsze. Nie ma ograniczeń wiekowych. Randki online są także zabawą lubianą oraz uskutecznianą na różnych serwisach. Jest to wybitnie fajny i prędki sposób kojarzenia par.

Prędkie randki eliminują utratę czasu na bezowocne długie randki i selekcjonują zainteresowania osób poszukujących drugich połówek. Wolno poznać dużo innowacyjnych ludzi w tym opisującą nas drugą połówkę, jednakowoż równocześnie wolno się przy tym nadzwyczaj odpowiednio bawić.