/Szybka wymiana bitcoinów na środki finansowe

Szybka wymiana bitcoinów na środki finansowe

Kantor Bitcoin to rzetelny kantor kryptowalut w Szczecinie. Jest to miejsce utworzone z myślą o tych osobach, które regularnie inwestują w kryptowaluty i będzie zależeć im na tym, by wypłacić nagromadzone bitcoiny w bezpieczny oraz sprawny sposób. Następną zaletą takiego punktu jest to, że wszystko można robić anonimowo, ponieważ w bitcoin szczecin można rezerwować spotkanie wcześniej i nie martwić się osobami postronnymi. W miejscu tym prędko można wymieniać wirtualną walutę na realne zasoby finansowe, jednocześnie mając pewność, że zachowana zostanie prywatność.

Każdy, kto interesuje się współpracą, może o wszystkim dowiedzieć się ze strony www lub przedzwonić i dowiadywać się detali od specjalistów. Wizytę można zamówić telefonicznie albo online. Na witrynie umieszczony jest konkretny odnośnik za pośrednictwem jakiego można przenieść się do systemu rezerwacji. W kantorze można Bitcoiny jednocześnie sprzedać, jak i kupować. Na bieżąco aktualizowane są informacje na temat tego, ile można otrzymać za jednego Bitcoina a także ile należy za niego zapłacić.

Żeby umówić się w kantorze, należy zawsze umawiać się telefonicznie. Kolejno, już na miejscu można wpłacić albo wypłacić pieniądze w ramach inwestycji w Bitcoina. Do sumy piętnastu tysięcy euro transakcje w kantorze są poufne. Prowizja dla każdej transakcji to 4% od ceny obowiązującej na giełdzie. Poniżej pięciu tysięcy złotych obowiązuje dodatkowa opłata, jaka wynosi sto pięćdziesiąt złotych.

Godziny otwarcia kantoru Bitcoin podane są na stronie, aczkolwiek na specjalne życzenie zleceniodawców wizyta może być umawiana w dowolnym terminie. Jako że kantor znajduje się w centrum Szczecina, nikt nie ma problemu z tym, żeby do niego dojechać. Jeżeli więc tylko komuś zależy na tym, aby wpłacać lub wypłacić zyski z inwestycji w kryptowaluty, wystarczy że skieruje się do kantoru oraz będzie realizować wszystko, na czym będzie mu zależeć.