/Tok procesu projektowego w Studio Wnętrz D’Interior

Tok procesu projektowego w Studio Wnętrz D’Interior

Tok wykonywania projektów w Studio Wnętrz D’Interior jest sprawny, wobec czego klienci są świadomi, że szybko uzyskają taką aranżację wnętrz na jakiej im będzie zależało. Projektowanie wnętrz Gdańsk wykonuje projekty wnętrz mieszkań, apartamentów, domów a także wnętrz komercyjnych. W pierwszej kolejności architekci przeprowadzają szczegółowe rozmowy z klientami, aby maksymanie zrozumieć oczekiwania klienta albo inwestora. Na bazie przeanalizowania potrzeb zleceniodawcy utworzony jest układ funkcjonalny.

W następnej kolejności, opracowana jest koncepcja wnętrza pod kątem stylistyki wnętrza, kolorystyki oraz pozostałych szczegółów. Klient dostaje fotorealistyczne wizualizacje 3D wraz ze szkicami technicznymi. Można też skorzystać z usługi konsultacji projektowej, bazującej na tym, że projektant wnętrz spotka się z inwestorem w miejscu inwestycji. Może on wtedy udzielić praktycznych rad co do: aranżacji wnętrza, wybarwienia poszczególnych pomieszczeń, wyposażenia, czy tego, jakie mają zostać wykorzystane materiały wykończeniowe. Jeśli klient sobie tego życzy, to konsultacja może zostać poszerzona o zakupy w sklepie. Można także pracownikom Studia D’Interior zlecić zrealizowanie zamówień wyposażenia i koordynowanie dostaw.

Wtedy inwestor jest odciążony od złożenia zamówień związanych z wyposażeniem, materiałami, bądź meblami. Finalnie, można mieszkać w wymarzonym mieszkaniu. Gdańskie Studio Wnętrz specjalizuje się w projektach wnętrz luksusowych oraz nowoczesnych. Jeżeli w takim razie ktokolwiek będzie marzyć o takiej przestrzeni do życia albo pracy, to musi skontaktować się z utalentowanymi projektantami. Klienci doceniają to, że sumy ustalane są indywidualnie oraz autorsko opracowanych pakietów projektowych. Portfolio firmy jest imponujący, co oznacza, że opłaca się zaufać marce D’Interior. Niepowtarzalne projekty wnętrz przekonują, że tworzą ją eksperci. Każdy projektant wnętrz jest w pełni zaangażowany w zlecone projekty.