/Uczciwe podejście oraz czynności nastawione na korzyść klienta – Prodetektyw

Uczciwe podejście oraz czynności nastawione na korzyść klienta – Prodetektyw

Uczciwość i czynności nastawione na korzyść klienta to domena agencji Prodetektyw. Dotyczy to każdego zlecenia. Najczęściej podejmowane sprawy to: sprawy rozwodowe, sprawy o podłużu kryminalnym, wywiady gospodarcze, windykacja długów, eksmisja niechcianych lokatorów, wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów. Biuro detektywistyczne podejmie się również wielu innych spraw. W czasie zleceń związanych z rozwodami detektywi mogą realizować tradycyjną obserwację, lecz też metody w większym stopniu rozbudowane. Są one wypracowane na podstawie zdobytych umiejętności, czyli wlicza się je do przetestowanych. Pozwalają wykrywać przeróżne zachowania małżonka, mogą wykluczać lub potwierdzać zdradę.

Zebrane dowody nie budzą w żadnym wypadku wątpliwości. Nawet jeśli nawet pierwsze domysły nie potwierdzą się, to można odkryć inny powód kierujący zachowaniem współmałżonka. Sprawy kryminalne zwykle dotyczą: zaginięć, porwań, szantażu, stalkingu, kradzieży, włamań albo oszustw. Zleceniodawcy kierują się do agencji, gdy zależy im na natychmiastowym rozwiązaniu sprawy i nie są zadowoleni z postępowania Policji.

Zrealizowana jest także rzetelna obserwacja. Są to niejawne czynności i techniki, pozwalające pozyskanie dowodów: zdjęć, nagrań wideo i audio. Przedsiębiorcy zgłaszają się, gdy zainteresuje ich wywiad rynkowy. Windykacja długów oraz eksmisja niechcianego najemcy także są zrealizowane w sposób rzetelny. Można również firmie zlecać wykrywanie podsłuchów oraz osobistą ochronę.

Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów dotyczy pomieszczeń, samochodów, urządzeń przenośnych, telefonów, czy laptopów. biurze zatrudnieni są doskonali specjaliści, jacy mogą wykorzystać wiedzę i kontakty, żeby pomóc zleceniodawcom rozwiązywać ich kłopoty. Zachowanie poufności oraz wysokich standardów pracy to coś, co jest obowiązujące w Prodetektyw. Ekspertom zależy, aby zleceniodawcy za każdym razem pozostawali usatysfakcjonowani.