/Warsztat z wieloletnim dorobkiem w branży wulkanizacyjnej

Warsztat z wieloletnim dorobkiem w branży wulkanizacyjnej

Wymiana ogumienia na najwyższym poziomie – to wyróżnia serwis taki jak wulkanizacja Mszczonów. Wymiana opon i kół na felgach ze stali oraz aluminiowych ma miejsce na terenie Polski sezonowo, w związku z tym za każdym razem trzeba zgłaszać się do tego miejsca, w jakim jakość usług nie ma konkurencji. Z uwagi na obecne w Polsce warunki atmosferyczne jest to wprost obowiązkowe. W zaprezentowanym warsztacie wyznaczone są świadczenia wymiany opon oraz kół na felgach ze stali zimą i wymianę na felgi z aluminium latem. Bazą jest skrupulatne wyważanie opon, gwarantujące bezpieczną jazdę. Sezonowa zmiana ogumienia to wręcz obowiązek kierowcy.

Na dodatek, opłaca się zdecydować na zmianę opon w sytuacji, gdy nabywa się felgi bądź opony czy też wówczas, gdy dostrzeże się na feldze pęknięcie. Wulkanizacja Mszczonów to miejsce w jakim zatrudnieni są wykwalifikowani wulkanizatorzy. W pierwszej kolejności sprawdzają oni stan opon, jakie mają być zakładane. W następnej kolejności, ustawią samochód na płaskiej powierzchni, odkręcając równocześnie śrubki trzymające koło. Później skontrolowany jest bieżnik, a gdy miejsce ma wymiana sezonowa, to ściągane opony są zaznaczone na kolorowo. Kolejno, sprawdzane są felgi, zamontowany jest nowy wentyl i opona napełniana jest pod ciśnieniem. Po takich czynnościach dochodzi do zamontowania koła na piaście i dokręcane zostają śrubki odpowiedzialne za przymocowanie koła. Kończącą wszystko czynnością jest założenie kołpaka.

Zawsze opony są również napompowane do wartości ciśnienia zalecanego przez producenta pojazdu. To wskazuje na renomę warsztatu wulkanizacji. Jeśli kierowca chce wypytać o szczegóły zestawu usług, to wystarczy, że uzupełni formularz kontaktowy, znajdujący się na stronie online Wulkanizacja Mszczonów. Tak profesjonalny serwis zalicza się do renomowanej grupy Auto Centrum Group, skupiającej specjalistów z branży moto. Kierowcy mają świadomość, że będą po usłudze podróżować bezawaryjnie.