/Wózki paletowe zaprojektowane na bazie nowych technologii

Wózki paletowe zaprojektowane na bazie nowych technologii

Wózki paletowe zaprojektowane na podstawie nowoczesnych technologii oferuje marka MDE – Lifts. Ułatwią one tradycyjne załadowanie oraz rozładowanie ciężarówek. W takim celu idealnie sprawdzi się wózek paletowy masztowy widłowy samozaładowczy. Urządzenie te jest w stanie załadować palety do ciężarówki albo do busa, podnosząc ładunek z ziemi, a następnie samodzielnie się unosząc i wjeżdżając do środka, by umieścić palety w podanym miejscu.

Jeśli natomiast wózek jest pusty to funkcjonując jako winda mobilna może sam przedostać się do wnętrza ciężarówki albo busa, aby zabierać ze środka palety i potem rozładować je na zewnątrz. Uniwersalnie funkcjonujące urządzenia jakimi są winda mobilna sprawdzają się w takim razie w każdym magazynie lub hali produkcyjnej do jakich zostaną kupione.

Pracownicy zajmujący się załadunkiem lub rozładunkiem towarów będą też odciążeni, gdyż jedyne, co im pozostanie, to sterować urządzeniem. Wózek paletowy mobilny będzie za nich wykonywać czynności powiązane z podnoszeniem oraz przenoszeniem towaru. Funkcjonalne urządzenie można dopasować do różnych samochodów. Mogą to być samochody z niższym podwoziem, ale też takie, w jakich podwozie jest wysoko zawieszone. Wózek można w dowolny sposób wyregulować, dlatego jest to możliwe. Zależnie od tego, jak rozbudowana jest firma zleceniodawcy, można kupić jeden wózek albo decydować się na zakup kilku modeli. Półelektryczne wózki podnośnikowe usprawnią procesy związane z przemieszczeniem palet z miejsca na miejsce. To najlepsze uproszczenie przy większych obciążeniach.

Jedno urządzenie pracujące na wielu samochodach to doskonałe rozwiązanie, zastępujące tradycyjne paleciaki. Wózek można dostosować do pozostałych pojazdów, kiedy pojazd główny zepsuje się. Korzystanie z urządzenia redukuje na dodatek koszt paliwa. Na stronie przedsiębiorstwa wskazane są precyzyjnie dane wózka, co pozwala znacznie bardziej nabrać przekonania do słuszności tego wyjścia. Klienci mogą sprawdzać: wysokość podnoszenia, wagę wózka, maksymalne obciążenie, ilość cykli na jednym załadowaniu z baterią litowo – jonową oraz sposób ładowania i przekonać się, jak bardzo rewolucyjne jest to wyjście.