/Wyspecjalizowany producent projektujący maszyny dla branży kosmetycznej oraz przemysłu farmaceutycznego

Wyspecjalizowany producent projektujący maszyny dla branży kosmetycznej oraz przemysłu farmaceutycznego

BEMA to wyspecjalizowany zakład budujący urządzenia dla przemysłu kosmetycznego a także przemysłu farmaceutycznego. To marka familijna, która w branży funkcjonuje już od 1997 roku. Zlecenia obejmujące maszyny takie jak reaktory fazy wodnej przyjmowane są na indywidualne zamówienie, co może podobać się licznym kontrahentom. W zakładzie przyjmowani są wyłącznie wykwalifikowani konstruktorzy a także eksperci od elektroniki, co zapewnia imponującą jakość wszystkich wytwarzanych towarów. Oferta jest kompleksowa oraz obejmuje także serwisy gwarancyjne plus pogwarancyjne.

Doświadczeni inżynierowie dążą do tego aby od początku dostrzec oczekiwania klienta, dlatego na pierwszej rozmowie szczegółowo wsłuchują się w to, na czym mu zależy. W następnej kolejności, realizują zamówienie odnośnie wytycznych ze specyfiki technicznej, posiadając jednocześnie na względzie oczekiwania zainteresowanego. Dzięki tej polityce a propo prowadzenia firmą marka pozyskało już tyle dobrych referencji. Najważniejszą domeną zakładu są mieszalniki homogenizujące, mieszalniki kosmetyczne i mieszalniki laboratoryjne. Co więcej, zleceniodawcy mają okazję w takim miejscu zaopatrzyć się w mieszalniki do szamponów lub mieszalniki syropowe. Propozycja handlowa obejmuje również: zbiorniki procesowe, reaktory fazy wodnej i olejowej a także mieszalniki sprecyzowane na topienie.

Mieszalniki homogenizujące produkowane są jako modele: MH 100, MH 200, MH 300, MH 400, MH 500, MH 600 i MH 700. Są to maszyny doskonale nadające się do produkcji kosmetyków. Kupujący, który nie wie, na jaki rodzaj się zdecydować może skorzystać z profesjonalnych wskazówek specjalistów. Wtedy nie będzie miał żadnych rozterek odnośnie tego, że jak najlepiej uposaża własny gabinet. Marka wytwarzając następne mieszalniki sporą atencję zwraca na trendy rynkowe, dlatego każdorazowo otrzymuje się najnowszy osprzęt do wykorzystania.